اینتر دات آی آر _ کونته می گوید دیدار برابر سمپدوریا عجیب بود.

صحبت های آنتونیو کونته با اسکای ایتالیا را می خوانید:

این یک بازی کاملا عجیب بود. پس از خراب شدن پنالتی، سریعا دو گل دریافت کردیم. واضح است که این امر مشکل ایجاد کرد، اما تیم خوب بازی می کرد و موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد کرد. گاهی اوقات شما شایسته باخت هستید و در برخی بازی های دیگر مثل دیدار با سمپدوریا، روز شما نیست. ما حتی می توانستیم روی ضربه برگشتی پنالتی گل بزنیم (از روی ریباند اشلی یانگ)، اما این ضربه به تیر خورد. جبران نتیجه 2-0 سخت بود هرچند تا آخر تلاش کردیم که کامبک رخ دهد. لوکاکو؟ این اولین بار نیست که بدون روملو بازی می کنیم. همه افراد کیفیتی که او دارد را می شناسند، اما 100 درصد آماده نبود و عدم آمادگی او پس از حضور در زمین نیز مشخص بود. نتیجه ناامیدکننده است، زیرا من فکر می کنم ما لیاقت بیشتری از این مسابقه داشتیم. ما باید تحلیل کنیم که چه چیزی درست پیش رفته و چه اشتباهی رخ داده است، اما این یک بازی عجیب بود. بازیکنان همه تلاش خود را کردند، اما شانس با ما یار نبود.

آیا اینتر فقط در صورت خوردن سیلی به صورتش بیدار می شود (اشاره به اینکه حتما باید گل بخورد تا خوب بازی کند)؟

با توجه به تمام موقعیت هایی که ایجاد می کنیم و موقعیت هایی که به گل تبدیل می کنیم، می توان گفت خیلی خوب پیش می رویم. چیزی که در این فصل کم داشتیم شاید کمی تعادل بود، جایی که تعداد زیادی گل دریافت کردیم، اما من از بازی تهاجمی تیم شکایتی ندارم.

کریستین اریکسن 20 دقیقه مقابل سمپدوریا به میدان رفت ، کاملا بیشتر از حد معمول.

من سعی می کنم با توجه به شرایط، از گزینه های موجود بهترین استفاده را ببرم. من به طور کامل تابع باشگاه و هر تصمیمی که آنها در بازار نقل و انتقالات بگیرند هستم، بنابراین کار دیگری نمی توانم انجام دهم. باشگاه کاملاً می داند نیاز تیم در مورد بازیکنان ورودی و خروجی در نقل و انتقالات چیست. من فقط کارم را می کنم و از لحظه ورود به اینتر فقط کارم را کرده ام.
کلو
۱۷ دی ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *