اینتر دات آی آر _ نگاهی به شش خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز 25 آذر:

  1. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر در حال بررسی است که آیا فلیپ استانکوویچ، دروازه بان 18 ساله خود را برای رشد قرض دهد یا او را نگه دارد. نراتزوری به پسر دژان استانکوویچ اعتقاد دارد.
  2. به گزارش کوریره دلا اسپورت، اگر کالیاری برای جذب ناینگولان در ژانویه اقدام کند اینتر از این تیم درخواست السیو کرانیو، دروازه بانی که حدود 25 میلیون یورو ارزش دارد را خواهد کرد. با این حال با توجه به تفاوت های سن، دستمزد و قیمت این دو بازیکن مذاکره آسان نیست. اگر توافقات حاصل شود کرانیو تا پایان فصل در کالیاری به صورت قرضی باقی می ماند.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت 3 بازیکن به نام های ناینگولان، اریکسن و وسینو در برنامه های کونته جایی ندارند و در ژانویه می توانند جدا شوند. شاید اینتر ناینگولان که مورد توجه کالیاری است را به صورت قرضی نیز واگذار کند.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت پریشیچ کونته را به طور 100 درصد متقاعد نکرده و در صورت پیشنهاد مناسب در ژانویه جدا می شود.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر برای فعالیت در ژانویه در ابتدا به فروش نیاز دارد. اگر پینامونتی جدا شود یک مهاجم چهارم به ویژه ژروینیو خریداری می شود. اگر وسینو، اریکسن و ناینگولان نیز تیم را ترک کنند، یک هافبک میانی با ویژگی های مشابه انگولو کانته می تواند جذب شود چراکه خرید هافبک فرانسوی چلسی شدنی نیست. احتمال معاوضه اریکسن و پاردس نیز همچنان وجود دارد.
  6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، پس از اختلافات گاسپرینی و پاپو گومز، بازیکن آرژانتینی در ژانویه از آتالانتا جدا می شود. اینتر، میلان، رم و پی اس جی تیم های علاقمند به گومز محسوب می شوند.
کلو
25 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.