Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
شش نکته آماری از دیدار تورینو-اینتر – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر با همکاری اپتا از بازی روز گذشته مقابل تورینو:

  1. اینتر برای دومین بار در این فصل روز گذشته توانست هشتمین پیروزی متوالی خود را به دست آورد (در سری قبل، شکست برابر سمپدوریا مانع کسب پیروزی نهم شد).
  2. 32 امتیاز از 65 امتیاز اینتر در فصل جاری را لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو جمع آوری کرده اند. همچنین قبل از بازی روز گذشته آخرین مرتبه ای که اینتر در دقایق آخر یک بازی توانسته بود به پیروزی برسد به مسابقه برابر کالیاری برمیگشت که در آن دی آمبروزیو دقیقه 84 گلزنی کرد (لوکاکو نیز در آخرین ثانیه ها گل سوم را زد).
  3. لائوتارو مارتینز در زمینه زدن گل با ضربه سر در یک فصل از سری آ توانست یک رکورد جدید برای خود ثبت کند (زدن چهار گل با ضربه سر).
  4. لائوتارو مارتینز روز گشته چهاردهمین گل این فصل خود در سری آ را به ثمر رساند تا به اندازه فصل قبل گل زده باشد. ایل تورو این 14 گل را در 27 بازی به ثمر رسانده در حالی فصل قبل 14 گل را در 35 بازی از سری آ زده بود.
  5. لائوتارو مارتینز در هریک از 4 بازی آخرش مقابل تورینو گلزنی کرده است. مهاجم آرژانتینی فقط در برابر تورینو و کالیاری توانسته در 4 بازی متوالی گلزنی کند (بیشترین گل هایش را به این دو تیم زده است).
  6. روملو لوکاکو روز گذشته بیست و پنجمین گل این فصل خود در تمامی رقابت ها و نوزدهمین گل خود در سری آ را به ثمر رساند. 5 گل از این 19 گل او در سری آ از نقطه پنالتی بوده است. از زمانی که لوکاکو به اینتر آمده تمام 14 ضربه پنالتی خود را به گل تبدیل کرده که 13 مورد از آن با فریب دادن دروازه بان همراه بوده است. فقط دروازه بان سویا در فینال لیگ اروپا توانست جهت پنالتی او را تشخیص دهد.
morteza babaei
25 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − پانزده =