اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر و اپتا از دیدار روز گذشته برابر ناپولی:

  1. روند 11 برد متوالی اینتر روز گذشته متوقف شد. اینتر اکنون 75 امتیازی شده که در بین 5 لیگ معتبر بالاترین میزان امتیاز محسوب می شود.
  2. قبل از مسابقه روز گذشته آخرین مرتبه ای که اینتر در یک بازی به تساوی رسیده بود به آخرین بازی نیم فصل اول مقابل اودینزه بازمیگشت.
  3. اینتر شب گذشته پس از 1239 دقیقه، با دریافت یک گل از حریف خود عقب افتاد. قبل از بازی با ناپولی، آخرین مرتبه ای که اینتر از حریف خود عقب افتاده بود به نیمه اول بازی با رم باز می گشت.
  4. برای اولین بار در تاریخ سری آ، پس از پایان هفته 31 پنج تیم در جدول حداقل 60 امتیاز کسب کرده اند (اینتر، میلان، آتالانتا، یوونتوس، ناپولی).
  5. اریکسن پس از گلزنی سال قبل خود در زمین ناپولی از روی یک ضربه کرنر (کوپا ایتالیا)، شب گذشته نیز موفق به گلزنی مقابل این تیم در زمینش شد. گل پای چپ اریکسن ششمین گل او با لباس نراتزوری و همچنین دومین گلش در سری آ (گل دیگر او در سری آ مقابل برشا در فصل قبل) به شمار می رود.
  6. گل اریکسن به ناپولی از پشت محوطه جریمه زده شد. هافبک دانمارکی رکورد دار گلزنی خارج از محوطه در بین هافبک ها است. از زمان اولین بازی اریکسن با تاتنهام در فصل 2013/14، او تاکنون 24 گل با شوت خارج از محوطه در 5 لیگ برتر اروپا به ثمر رسانده است (کوتینیو و چالهانعلو نیز از آن زمان 24 گل زده اند). فقط لیونل مسی است که از فصل 2013/14 گل های پشت محوطه بیشتری زده است (59 گل).
مرتضی بابایی
۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *