اینتر دات آی آر_صحبتهای کونته پیش از دیدار حساس برابر رئال را میخوانید:

-زیدان در کنفرانس قبل از بازی رفت در مادرید گفت که آن مسابقه مانند فینال است. اکنون، دیدار فردا برای اینتر یک فینال به نظر می رسد. این مسابقه برای اینتر چگونه است؟

“برای ما این مسابقه یک فینال است. پس از دو تساوی اولیه در این گروه و سپس شکست در بازی قبلی، راه چاره زیادی نداریم. یک مسابقه دشوار در انتظار است و همه از قدرت رئال مادرید و سابقه اخیر آنها در لیگ قهرمانان شناخت دارند. ما باید عملکرد خوبی ارائه دهیم و یک بازی مهم برای نتیجه گیری، در مقابل ماست. همچنین می دانیم که اگر نتیجه را میخواهیم، می توانیم آن را به دست آوریم و این مورد را در مسابقات قبلی نشان داده ایم. نشان داده ایم هرگاه جنبه ها و شرایط خاصی را بهبود ببخشیم، توانایی رقابت داریم. با نشان دادن فروتنی و حفظ تمرکز، می توانیم در مسابقه فردا برنده شویم.”

-چرا اینتر برای جهش کیفی به زحمت افتاده؟ آیا این یک مشکل ذهنی است یا کمبودی در ترکیب حس میشود؟

“بدون شک ما باید یک جهش کیفی داشته باشیم. انتظارات زیادی از ما وجود دارد اما هنوز نتوانسته ایم این جهش رو به جلو را داشته باشیم. صحبت کافی است، واقعیت ها وجود دارد. همه باید مسئولیت خود را بپذیرند؛ چه من، چه بازیکنان و چه همه اعضای باشگاه. این واقعیت که ما هنوز چنین کاری نکرده ایم، به این معنی است که همه ما باید در مواردی بازنگری کنیم.”

-در فصل گذشته اینتر شروع قدرتمندی داشت و در ابتدا گلزنی میکرد اما در این فصل اوضاع برعکس شده و تیم معمولا پس از دریافت گل به خودش می آید. چه چیزی تغییر کرده؟

“این درست است، پیش از این، ما مسابقات را با نگرش مناسب شروع می کردیم و آن بی رحمی که لازم داشتیم را به نمایش می گذاشتیم. همانطور که هندانوویچ نیز گفت، بسیاری از تیم ها با ذهنیت دفاعی مقابل ما بازی می کنند و بازیکنان خود را به عقب می آورند. بنابراین، یافتن راه برای گلزنی دشوارتر می شود و ما باید صبر و شکیبایی نشان دهیم. اگر به آمارها نگاه کنید، ما توپ را بیشتر در اختیار داشته ایم. به دلیل نگرش تیمهای مقابل، فضای کمتری برای بازی کردن وجود دارد اما در بازی رو به جلوی خود باید در پیدا کردن نفرات جلو خوب عمل کنیم. همانطور که قبلاً هم اشاره کردم اگر می خواهیم تیمی مدعی و رقابتی باشیم، باید از هر نظر، از سطح تمرکز گرفته تا بی رحمی و اشتیاق پیشرفت کنیم.”

-رئال مادرید بدون چند بازیکن است …

“من فکر نمی کنم که رئال بتواند گله و شکوه ای داشته باشد زیرا آنها یک تیم کامل با بازیکنان برتر هستند. وقتی مطبوعات اسپانیا درباره غایبان صحبت می کنند باعث خنده من میشود. ”

-اینتر اغلب مورد انتقاد قرار می گیرد، حتی وقتی در مسابقات پیروز می شود. آیا این شما را آزار می دهد؟

” قطعاً درست است. می دانستیم که اینگونه خواهد بود و سال گذشته نیز خودم به شخصه متوجه این موضوع شدم. وقتی در تیم هایی با اعتبار اینتر حضور دارید، یا همه چیز عالی است یا وحشتناک. این باید قدرت بیشتری به ما بدهد. ما باید درک کنیم که تنها راهی که می توانیم از انتقاد جلوگیری کنیم پاسخ دادن در زمین است و باید با اتحاد با آنها رو به رو شویم. ”

-آیا الکسیس سانچز می تواند در پشت دو مهاجم بعنوان هافبک هجومی بازی کند؟

“اگر یک بازی در نیمه دوم در حال انجام باشد یا اگر در حال بازی با تیم های رتبه پایینی باشیم این ایده می تواند یک راه حل احتمالی باشد. ما در حال حاضر کاملاً تیمی هجومی هستیم و دو وینگ بک ما نیز بیشتر به عنوان وینگر بازی می کنند. ما هافبک هایی با ویژگی های تهاجمی داریم و فکر می کنم استفاده از سه مهاجم (حضور همزمان لائوتارو، سانچز و لوکاکو) کار دشواری باشد و تعادل تیمی را دچار مشکل کند. من استفاده از سانچز در نقش هافبک هجومی را به عنوان یک راه حلی در نظر میگیرم که می تواند درحین برگزاری مسابقه مورد استفاده قرار گیرد.”

-مهمترین کاری که اینتر باید در برابر رئال مادرید انجام دهد چیست؟

“مهمترین چیز پیروزی در این بازی است. سه بازی باقی مانده است و ما باید حداقل هفت امتیاز کسب کنیم. این یک مسابقه است که باید امیدهای ما برای صعود را مشتعل کند. من فکر می کنم این سخت ترین گروه در لیگ قهرمانان اروپاست و ما لیاقت داشته ایم بیش از امتیازات فعلی را بدست آوریم. در عین حال، باید به خودمان نگاه کنیم تا بفهمیم چرا به این نتایج بهتر نرسیده ایم و بهتر عمل نکرده ایم.”

کلو
4 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =