اینتر دات آی آر_ تمجید کونته از لوکاکو و ناراحتی او از سوالات مکرر در مورد اریکسن.

صحبتهای کونته پس از دیدار برابر جنوا را میخوانید:

از ابتدا ، ما بازی را در کنترل خود داشتیم. مانند بازی های قبلی در زمین تلاش كردیم تا بازی را در کنترل خود در بیاوریم. گاهی اوقات اتفاق می افتد كه بلافاصله گل میزنیم و در زمان های دیگر گلزنی كمی بیشتر طول می كشد. در بازی با گلادباخ نمایش خوبی ارائه دادیم و فقط دو شوت به سمت دروازه ما آمد که یکی از آنها پنالتی بود در حالی که در بازی امروز حتی تعداد ضربات به سمت دروازه ما به یک هم نرسید. تعداد شانس های کمی که به حریفان می دهیم ، مهم تر از گل هایی است که دریافت می کنیم. وقتی شما از 3 شانس، 3 گل دریافت کنید، یعنی تیم متعادل است اما اشتباهات فردی باعث مجازات ما می شود. ما در واقع هرگز اجازه ندادیم كه حریفانمان فرصت های بزرگی داشته باشند.

اینتر با حضور باستونی؟ باستونی بیش از یک سال است که با ما کار می کند و زمان تحت فشار گذاشتن حریفان و زمان حرکاتش در عقب زمین را کاملاً خوب می داند. تازه واردان هم به زمان نیاز دارند تا خود را با این نوع کارها سازگار کنند، بنابراین من از آمدن بازیکنانی مانند کولاروف که تجربه و کیفیت را به ارمغان می آورند خوشحالم. نباید فراموش کنیم که ما زمان بسیار کمی جهت آماده سازی برای شروع فصل داشتیم و طبیعی است که برای سازماندهی برخی شرایط به تمرین نیاز است. معمولاً قبل از شروع فصل اردویی به مدت یک ماه وجود دارد ، اما ما بلافاصله و در مسابقات رسمی چیزهایی را امتحان کردیم. رانوکیا ، دی آمبروزیو و دارمیان نیز امشب بازی فوق العاده ای انجام دادند. به نظر می رسید رانوکیا ، در بازار نقل و انتقالات قبل تیم را ترک می کند اما یک بار دیگر حرفه ای بودن خود را نشان داد.

لوکاکو؟ در این مقطع روملو قطعاً بازیکن متفاوتی است، او از همه نظر نسبت به یک سال قبل پیشرفت کرده است. من در مورد لوکاکو گفتم که او یک الماس تراش نخورده است و به همین دلیل بود که من را در دوران مربیگری خود به طور مداوم در جستجویش بودم. او روز به روز پیشرفت می کند، به بازی های خود کیفیت می بخشد و در گلزنی با ثبات می شود.

اریکسن؟ فکر می کنم شما زیادی روی این موضوع تمرکز کرده اید. شما از ژانویه تاکنون به طور جدی در تمام مصاحبه ها از او می پرسید. او مانند تمام بازیکنان دیگر بخشی از ترکیب ما است. اریکسن در صورتی بازی می کند که شایسته آن باشد و وقتی شایسته نباشد، بازی نمی کند. شما خصوصیات کریستین را می بینید ، من سعی می کنم بهترین بازی را از او بگیرم ، اما تلاش شما برای اینکه باعث شوید من بجای ستایش دیگران از اریکسن بد بگویم را دوست ندارم. مشکلی وجود ندارد. طبیعی است که ما در تلاش هستیم تا بهترین بازی را از او بگیریم. بارها او خوب کار کرده و گاهی هم نه. لازم است با کریستین کار کنیم تا مستحکم تر شود و با شدت بیشتری بازی کند. او در حال کار است و تمام تلاش خود را می کند اما عادلانه نیست که دائما روی این موضوع متمرکز شویم که اینتر بدون اریکسن یا با او چگونه است.”

کلو
3 آبان 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =