اینتر دات آی آر _ صحبت های استلینی، دسیتار کونته با اسکای ایتالیا پس از شکست مقابل یووه را می خوانید:

ما به جشن خود پس از قهرمانی ادامه دادیم و مهم بود آرامش و اشتیاق خود برای پیروزی را به داخل زمین بیاوریم. بدون در نظر گرفتن اتفاقات بازی و تصمیمات داوری، تیم ما به آنچه باید انجام می داد عمل کرد. ما نباید در مورد داوری صحبت کنیم. همه چیز به قدری روشن است که اظهار نظر فایده ای ندارد. ما می توانیم لذت خود به خاطر قهرمانی در فاصله چهار بازی تا پایان لیگ را حفظ کنیم. امشب برای پیروزی تلاش کردیم و از عملکرد بچه ها رضایت داریم. آنها بازی فوق العاده ای انجام دادند اما اوضاع می توانست به گونه دیگری رقم بخورد. همیشه فرصت برای پیشرفت وجود دارد. فصل گذشته ما به فینال لیگ اروپا رسیدیم و نایب قهرمان سری آ شدیم در حالی که در فصل جاری اسکودتو را به دست آوردیم.

کارهای مورد نیاز برای تداوم پیشرفت؟ باید در بازی های مهم داخلی و همچنین لیگ قهرمانان از نظر رویکرد بهتر شویم و نیاز داریم سطح خود را به ویژه از نظر فنی بالا ببریم. ما در این فصل فرصت های زیادی برای گلزنی ایجاد کرده ایم، اما باید در تبدیل به گل کردن آنها بهتر کار می کردیم. باید در این زمینه نیز پیشرفت کنیم. تجربه هم بسیار مهم است و در دیدارهای سطح بالا کمک می کند. از زمان حال لذت می بریم و برای اینکه نشان دهیم ذهنیت درستی داریم و قوی ترین تیم هستیم یک بازی دیگر در مقابل خود داریم. معتقدم امروز بدون در نظر گرفتن نتیجه، دوباره آن را ثابت کردیم.

شایعات فروش لائوتارو مارتینز؟ او هنوز می تواند پیشرفت کند و از او راضی هستیم. مارتینز همچنین در اجرای بازی درگیرانه نیز شرکت می کند. یافتن مهاجمی با ویژگی های او کار آسانی نیست. اگر به شایعات گوش می دادیم، هر روز بازیکنانی بودند که می آمدند و می رفتند. لائوتارو بازیکن اینتر محسوب می شود و اینتر می خواهد او را حفظ کند.
مرتضی بابایی
16 می 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.