اینتر دات آی آر _ پس از پیروزی اینتر مقابل ونتزیا، سیمونه اینزاگی با اسکای مصاحبه ای انجام داد:

در فرم خوبی قرار داریم. انجام 3 بازی در 6 روز آسان نیست اما شخصیتی عالی از خود نشان دادیم و فوتبال خوبی بازی کردیم و در مدیریت یک بازی دشوار پخته کار کردیم. تنها نکته منفی این است که باید گل دوم را زودتر می زدیم زیرا ونتزیا یکی از شگفتی های این فصل است و نباید مقابل این تیم سازمان یافته و خطرناک، اختلاف را یک گل نگه می داشتیم زیرا نتیجه ممکن بود تغییر کند. ما اینتر هستیم و باید زودتر کار را تمام می کردیم. امیدوارم متئو دارمیان مشکلی جدی نداشته باشد، ما کمی نگران هستیم زیرا او احساس کشیدگی عضلانی در ران خود داشت و درخواست کرد از زمین خارج شود. او بازیکن مهمی است که کمک زیادی به ما می کند. به هرحال ما دومفریز و دی آمبروزیو را به عنوان گزینه جایگزین در اختیار داریم. هاکان چالهان اوعلو؟ او در تیم قدرتمندی حضور دارد و در حال نشان دادن شخصیت از خود است. در پایان نیمه اول دیدم که هاکان فلکسور پایش را به دلیل مشکل پیش آمده ماساژ می دهد و با تعویض کردن او ترجیح دادم ریسک نکنم. بروزوویچ یک بازیکن منحصر به فرد در پستش است و به ما تعادل می بخشد. باید سعی کنم به او نیز استراحت دهم اما او خوب است.

پس از جدایی کونته، لوکاکو و حکیمی خیلی ها انتظار داشتند اینتر در این فصل با مشکل رو به رو شود اما اینزاگی حداقل در اروپا خوب عمل کرده است. او در این باره نیز گفت:

باید اریکسن را نیز به این لیست اضافه کنیم اما با تیمی متشکل از بازیکنان فوق العاده کار می کنم. اینتر قهرمان فصل قبل ایتالیا است و گفته می شد قرار است سال تغییر و بازسازی باشد و فقط روی نجات باشگاه (از ورشکستگی) تمرکز شود، اما با آمدن به اینجا باشگاهی را دیدم که همیشه در حال حمایت کردن از من است. ما بازیکنانی که برای پروژه باشگاه مناسب و برای ایده فوتبالی ما کاربردی بودند را به خدمت گرفتیم. هدف اول باشگاه که صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان بود تحقق پیدا کرد و حالا می توانیم تا ماه فوریه (بهمن) روی سری آ تمرکز کنیم، به جز زمانی که با هدف کسب رتبه اول گروه، به مادرید خواهیم رفت (هفته آینده).
مرتضی بابایی
۷ آذر ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *