Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
صحبت های اینزاگی پس از پیروزی مقابل فیورنتینا – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ اینزاگی معتقد است تیمش باید بازی به بازی پیش برود. 

سیمونه اینزاگی پس از پیروزی اینتر مقابل فیورنتینا به DAZN گفت:

برای کار با تیمی که به تازگی اسکودتو را فتح کرده بود به اینجا آمدم. من نیز جام هایی را فتح کرده بودم (جام حذفی و سوپر کاپ) بنابراین همه ما تجربه جام بردن را داریم. در 30 دقیقه اول رنج کشیدیم که بخاطرش فیورنتینا شایسته تمجید است، سپس جنگیدیم و سه گل به ثمر رساندیم که حتی این تعداد گل می توانست بیشتر هم شود. پیروزی ساده نبود بنابراین عملکردی از یک تیم عالی را شاهد بودیم. من بیش از هر چیز از این واکنش بچه ها برای بازگرداندن نتیجه راضی هستم زیرا عقب افتادن در خانه چنین تیمی که حمایت پر شور طرفدارانش را دارد دستاورد کوچکی نیست. شروع خوبی داشته ایم و هنوز می توانیم رشد کنیم.

سرمربی ایتالیایی سپس گفت:

من خوش شانس هستم که یک تیم رقابتی با الکسیس سانچز که فقط برای 10 روز در حال تمرین است را در اختیار دارم. پریشیچ ماه ها بود که گل نزده بود، من او را به یک پست جلوتر انتقال دادم و او گل زد. گاهی اوقات یک مربی باید فقط از غریزه خود پیروی کند. عملکرد ضعیف نیمه اول و تغییر وضعیت در نیمه دوم؟ ما در پخش توپ اشتباهات فنی زیادی مرتکب شده بودیم، زیرا می دانستیم فیورنتینا از همان ابتدا پرس سنگینی خواهد کرد. من در بین دو نیمه به بچه ها گفتم که باید شکل خود را پیدا کنیم زیرا آنها نمی توانند این شدت را در تمام 90 دقیقه حفظ کنند. تیم پس از عقب افتادن ثبات خود را از دست نداد و در نیمه دوم به بهترین شکل به زمین بازگشت. سومین گل فصل از طریق کرنر؟ ما بازیکنان سر زن و همچنین بازیکنان بسیار خوبی در سانتر کردن مانند دیمارکو، هاکان و بروزوویچ را داریم که در کرنرها بسیار خوب به توپ ضربه می زنند. این فاکتوری است که باید نهایت بهره را از آن ببریم.

اینزاگی در پایان نیز گفت:

پس از آنچه در تابستان اتفاق افتاد (فروش حکیمی و لوکاکو) مجبور بودیم ادامه دهیم. ما سه بازیکن بزرگ که یکی از آنها اریکسن بود را از دست دادیم اما هرگز دست نکشیدیم و اجازه ندادیم سرمان پایین بیفتد. حتی زمانی که در طی تابستان زیاد در مورد اینتر صحبت نمی شد، همچنان این عقیده را داشتیم که کار ما در مسیر درستی قرار دارد و باید در زمین پاسخ دهیم. زود است در مورد اسکودتو حرف بزنیم و باید بازی به بازی پیش برویم. هدف بعدی آتالانتاست و باید به بهترین شکل برای آن بازی آماده شویم.
morteza babaei
31 شهریور 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − چهار =