اینتر دات آی آر _ سیمونه اینزاگی در کنفرانس خبری قبل از دیدار با رم گفت:

انتظار از بازی فردا؟ ما می دانیم که مقابل یکی از قوی ترین تیم های لیگ قرار می گیریم؛ تیمی که تحت هدایت مربی بزرگی که همه ما او را می شناسیم، در فرمی عالی است. باید با توجه زیادی با آنها روبرو شویم زیرا می دانیم که برای ما بازی بسیار مهمی است. سخت بودن نیمکت نشین کردن خواکین کورئا؟ او مانند هم تیمی هایش عملکردی عالی در بازی قبلی داشت. ما هنوز دو جلسه تمرین دیگر داریم و سپس فردا ترکیب را انتخاب می کنم. به جز ویدال که در دربی مچ پایش رگ به رگ شد، همه بازیکنان در دسترس هستند. بازی قبلی با میلان به ما اطمینان زیادی داد، ما فردا در یک فینال دیگر بازی خواهیم کرد. هرگز اعتقاد خود را به عنوان یک تیم از دست نداده بودیم. ما کمتر از آنچه که استحقاقش را داشته ایم امتیاز جمع کرده ایم، اما اکنون در رقابت هستیم و باید به بهترین شکل ممکن فصل را تمام کنیم. ما می دانیم که یک ماه دیگر باقی مانده است، ما بازی های زیادی داریم، بنابراین برای رویارویی با مسابقه بعدی خود باید آرام و خونسرد باشیم. باید دربی را فراموش کنیم و روی تیمی که عملکرد خوبی داشته و از 9 ژانویه در لیگ شکست ناپذیر بوده است متمرکز شویم و نیاز داریم در این مسابقه که عزم و اراده تفاوت ایجاد می کند، خوب عمل کنیم. تا انتهای فصل با تیم های مختلفی بازی داریم که همه آنها می خواهند برای ما مشکلاتی ایجاد کنند. می دانیم که قرار است در طول یک هفته سه بازی مهم نزدیک به هم انجام دهیم (میلان، رم، بولونیا). باید در آماده سازی بازی های نزدیک به هم خوب عمل کنیم، اما تیم ما قبلاً هم سابقه انجام بازی های نزدیک به هم را داشته و به 52 یا 53 بازی در کل فصل خواهد رسید که تعداد بسیار زیادی است. ما باید بدانیم که از اینجا تا پایان فصل 6 فینال داریم و باید بازی به بازی پیش برویم.

اینتر دو بازی بیشتر از رقبای خود از هم اکنون تا پایان فصل خواهد داشت. از اینزاگی پرسیده شد که آیا این بر دوش اینتر سنگینی می کند؟

نه، بین این بازی ها یک فینال در کوپا وجود دارد که ما شایسته رسیدن به آن بودیم. بدیهی است که ما دوست داشتیم بازی بولونیا را در ژانویه انجام دهیم، اما به دلیل کرونا این امکان وجود نداشت. من به اندازه کافی خوش شانس هستم که بازیکنان با تجربه ای را هدایت می کنم. می دانیم که چگونه پس از هر مسابقه از نظر ذهنی ریکاوری کنیم. تعیین شدن قهرمان در بازی یوونتوس-اینتر بود؟ نه، آن دیدار مسابقه مهمی بود زیرا در یک مقطع حساس برای ما اتفاق افتاد. من بارها گفته ام که از 8 جولای (تابستان) بچه ها به بهترین شکل ممکن و با جدیت کار می کنند. پس از شروعی که داشتیم، انتظاراتمان را بالا بردیم، اما آن مسابقه باید به ما این انگیزه را بدهد تا به بهترین شکل ممکن فصل را به پایان برسانیم. امیدواریم که تعداد بازیکنان زیادی تا انتها در دسترس داشته باشیم تا بتوانیم انتخاب های خود را برای هر بازی انجام دهیم. حضور همزمان پریشیچ و گوزنس؟ من به اندازه کافی خوش شانس هستم که هر دو را در اختیار دارم. آنها دو بازیکن بزرگ هستند و به خوبی کار می کنند. من در 20 دقیقه آخر بازی با ورونا به طور همزمان هر دو را بازی دادم. من همچنین می توانم پریشیچ را در سمت راست قرار دهم اما در آن پست دارمیان و دومفریز را نیز دارم که تاکنون فصل خوبی داشته اند. خوشحالم که انتخاب هایی از بین بازیکنانی بسیار خوب دارم و این یک دارایی بزرگ به حساب می آید. در خط میانی بازیکنان ما بیشتر بازی کرده‌اند، اما من خوش شانس هستم که ویدال، گالیاردینی و وسینو را دارم. ما در مورد گالیاردینی و وسینو کمتر صحبت کرده ایم زیرا آنها اخیرا کمتر بازی کرده‌اند، اما آنها خوب تمرین می‌کنند و از حالا تا آخر فصل به ما کمک خواهند کرد. ویدال را نیز نباید فراموش کرد. متاسفانه او در دربی دچار مشکل شد اما امیدواریم او زودتر از زمانی که انتظار داریم بازگردد.  داوری؟ خوش‌شانس هستیم زیرا ما ایتالیایی ها بهترین داوران جهان را داریم. البته که داوران هم مثل همه ما اشتباه می‌کنند. با این‌حال فکر می‌کنم در پایان فصل، تعداد اشتباهاتی که به نفع و ضرر همه رقم خورده، مساوی خواهد بود.
مرتضی بابایی
22 آوریل 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.