اینتر دات آی آر _ رئیس سابق اینتر امیدوار است خانواده ژانگ برای مدتی طولانی مالک این باشگاه باشند.

ماسیمو موراتی پس از کسب اسکودتو با لارپوبلیکا مصاحبه ای انجام داده است:

اسکودتو؟ من هیجان زده هستم و این یک احساس عالی است. من این فصل را با آزادی و راحتی بیشتری دنبال کردم ، زیرا دیگر رئیس باشگاه نیستم. من خرافاتی هستم، بنابراین طی چند روز گذشته به شما روزنامه نگاران جواب ندادم! آنتونیو کونته کاری استثنایی انجام داده و هیئت مدیره از او حمایت کرده است. اگر من مجبور باشم مهمترین بازیکنان را انتخاب کنم لوکاکو ، بارلا و حکیمی را نام می برم. اریکسن در نیم فصل دوم یک سورپرایز خوب بود و هندانوویچ نیز واقعا خوب کار کرد. او اشتباهاتی انجام داد، اما هواداران باید او را ببخشند زیرا او چند نمایش خارق العاده نیز داشت.

موراتی چگونه اسکودتو را جشن می گیرد؟

من یک پیراهن اینتر به تن خواهم کرد، تعداد بسیار زیادی دارم و فقط باید یکی را انتخاب کنم. بازیکنان سابق من هنگام بازنشستگی تعداد زیادی به من هدیه دادند، من فقط نمی گویم کدام یک از آنها را انتخاب می کنم زیرا نمی خواهم کسی را ناامید کنم! من یک بطری شامپاین را باز می کنم و با تمام اینترستاها و آنهایی که این روزها با من تماس گرفته اند و جوابشان را نداده ام تماس می گیرم. استیون؟ من و ژانگ به یکدیگر پیامک داده ایم و من به او برای کاری که در حال انجام است تبریک گفتم. او به من گفت که می خواهد در روزهای آینده با من ملاقات کند و من با کمال میل این ملاقات را انجام می دهم. من واقعاً او را دوست دارم ، همانطور که پدرش را دوست دارم ، امیدوارم اینتر به طور آشکار با حضور کونته روی نیمکت، برای مدت طولانی تحت مالکیت آنها باقی بماند.

مورینیو گفته حاضر است به تیم های رقیب اینتر برود؟

من به مورینیو تا ابد علاقه دارم و هر انتخابی کند در این علاقه ام تاثیر نخواهد داشت. خوشحال می شوم اگر او به ایتالیا برگردد. برای او بهترین آرزوها را دارم.
مرتضی بابایی
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *