Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
صحبت های کونته در مورد بازی با رم و نقل و انتقالات – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ کونته می گوید با توجه به استراتژی باشگاه اینتر، در تابستان بازیکنی جذب نشد و بعید است در ژانویه هم خریدی وجود داشته باشد.

صحبت های کونته با اسکای و DAZN پس از تساوی 2-2 با رم را می خوانید:

من فکر می کنم مسابقه خوبی بود. ما در نیمه اول نیز مقابل رم که اهدافی مشابه اهداف ما را دارد و اختلافش با ما فقط 3 امتیاز است، خوب بازی کردیم. آمدن به اینجا و انجام این نوع از بازی به این معنی است که ما تیمی هستیم که سازماندهی خوبی دارد. ما یک تیم هستیم.  تعویض ها؟ ویدال مصدوم شد و درخواست تعویض کرد و گالیاردینی را آوردیم. ویدال بازی خوبی انجام داد. او شروع آرامی داشت اما سپس شدت را به بازی خود افزود. مارتینز هم خسته شده بود و برای 75 دقیقه از بازی تلاش زیادی کرد. در فاز عدم مالکیت توپ از او خواسته بودم که به عقب تر بیاید و به تیم کمک کند. او واقعاً تمام توانش را گذاشت و این در مورد حکیمی نیز صدق می کند و او نیز خیلی دوید. این سومین بازی ما در طی هفت روز بود و آنها همیشه بازی کرده بودند. ما تعویض هایی داریم که می توانیم از آنها استفاده کنیم. ما ترکیب مهمی را در اختیار داریم که می تواند رسیدن به دستاوردی مهم را هدف قرار دهد و نمی دانم چرا نباید از بازیکنان خوب دیگری که در اختیار دارم نیز استفاده کنم. اینتر باز هم گل اول را دریافت کرد؟ ما اغلب گل می خوریم زیرا از بالا پرس می کنیم بنابراین فضاهایی پشت سرمان برای ضد حمله حریف ایجاد می شود. از یک طرف، پرس بالا می تواند به شما در گلزنی کمک کند و از طرف دیگر اگر اشتباه کنید، آسیب پذیرتر می شوید. در این فصل اجازه زیادی به حریفان داده ایم که در ضد حمله ها گلزنی کنند. فراموش نکنید که ما باید قدرت و انرژی لازم را داشته باشیم. من در چند بازی گذشته همیشه از ترکیب ثابت و یکسانی استفاده کرده ام و از دست دادن انرژی در دقایق پایانی امری طبیعی است.
 عقب نشینی بیش از حد در دقایق پایانی؟ من فکر می کنم برای گرفتن نتیجه ای مهم، کمی نگرانی در تیم وجود داشت. ما به بازیکنان گفتیم که به پرس و فشار خود ادامه دهند، زیرا عقب نشستن خوب نیست. رم چیزی برای از دست دادن نداشت و طبیعی بود که جلو بیاید. ما هویت خود را داریم و همیشه آن را ثابت می کنیم. فونسکا نیز قبل از بازی در مصاحبه خود گفته بود متوقف ساختن اینتر سخت است. مربیان دیگر نیز هویت ما را به رسمیت می شناسند. بازار نقل و انتقالات ژانویه؟ امسال فعل خواستن وجود ندارد و تنها فعل موجود، تلاش است. در ماه آگست به من گفته شد که استراتژی باشگاه چگونه است. در واقع، ما در ماه آپریل اشرف حکیمی را گرفتیم و پس او بازیکن دیگری هرگز خریداری نشد و بقیه رایگان آمدند. استراتژی مشخص است؛ من بازیکن دیگری را نمی خواهم و با این بازیکنان کار می کنم و خوشحالم. نقاط ضعف و قوت در این تیم وجود دارد، اما تیم ما همین است که می بینید. اینتر را در بازار نقل و انتقالات فراموش کنید. اگر در ژانویه خریدی نکردیم تعجب نکنید. به من گفته شده چیزی درخواست نکنم. ما سعی خواهیم کرد با آنچه در اختیار داریم، بهترین کار را انجام دهیم.
کلو
21 دی 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + هجده =