اینتر دات آی آر _ کونته می گوید اگر یک روز اضافی برای اماده سازی در اختیار داشت بهتر بود.

صحبت های آنتونیو کونته قبل از دیدار با میلان را می خوانید:

ما به دنبال این هستیم که در تمام بازی ها عملکرد خوبی داشته باشیم. در هر بازی سه امتیاز برای به دست آوردن وجود دارد. البته دربی چالش بزرگتری را به همراه دارد. ما با تیم قدرتمندی روبرو هستیم که از انتهای فصل گذشته تاکنون عملکرد بسیار خوبی داشته است. ما می خواهیم خوب کار کنیم و به کار خود ادامه دهیم و از وجود چالش ها آگاه هستیم. از اینجا تا پایان فصل، بازی های مهم زیادی وجود خواهند داشت. در هر شرایطی من همیشه انتظار پیشرفت، مخصوصا از نظر مسئولیت پذیری را دارم تا گام بعدی را برداریم.

الکسیس و ویدال آخرین بازیکنانی بودند که از اردوی تیم های ملی خود برگشتند. اگر یک بازیکن در بازی های ملی خوب کار کند، با روحیه بالایی بر می گردد. ما می خواهیم برای مسابقه بخوبی آماده شویم و از روحیه ای که این بازیکنان پس از عملکردی خوب در بازیهای ملی با خود آورده اند، نهایت استفاده را ببریم.

اگر یک روز اضافی برای آماده سازی داشتیم باعث میشد کار راحت تری داشته باشیم، اما باید به برنامه احترام گذاشت و ما به آن پایبند خواهیم بود. از آنجایی که انتخاب دیگری نداریم امروز برای آن آماده میشویم.

الکسیس؟ او دیروز با کوفتگی عضلانی بازگشت. ما امروز او را در حین تمرین ارزیابی خواهیم کرد و بدیهی است که باید مراقب باشیم. تا فیفا دِی بعدی ۷ بازی وجود دارد که هر سه روز یکبار برگزار می شود، بنابراین ما ارزیابی های خود را با او انجام می دهیم و سپس سطح ریسک را بررسی می کنیم. اگر سانچز بگوید به دلیل احساسی که از نظر جسمانی دارد آماده است، آنگاه ما به حرف او گوش خواهیم داد.

اریکسن گفته کم بازی میکند؟ من نمی دانم آیا او برای اینتر زیاد بازی کرده یا کم. در حال حاضر به نظرم او بخوبی در حال بازی و نشان دادن ارزش خود است. من تصمیمات را برای صلاح تیم می گیرم، اگرچه می توانم اشتباه کنم. از آنچه او به اینتر ارائه میدهد و توانی که میگذارد تحت تأثیر قرار گرفته ام، در اینجا همیشه فرصت بازی برای او وجود دارد همانطور که برای همه بازیکنان وجود دارد زیرا فصل طولانی و طاقت فرسایی خواهد بود. فردا با سه هافبک بازی می کنیم و یک هافبک دیگر نیز روی نیمکت خواهم داشت بنابراین انتخاب ۳ بازیکن از بین ۴ بازیکن در خط میانی ساده تر است(اریکسن بروزوویچ ویدال و بارلا هافبک های در دسترس اینتر). همانطور که همیشه گفته ام، استفاده از سیستم چرخشی برای ما ضروری است. در عین حال، من بسیار آرام هستم. مهمترین چیز نشان دادن تمایل به آماده بودن است‌. بازیکنان چه در هنگام شروع بازی و چه در زمانی که بعنوان تعویضی وارد بازی میشوند باید تأثیر مثبتی داشته باشند.

نبود تماشاگر؟ متاسفم که می گویم بازی بدون حمایت هواداران تجربه لذت بخشی نیست. در آخرین دربی، حمایت هواداران برای کامبک ما ضروری بود. اما در این مورد ، ما چاره ای نداریم جز اینکه با آن کنار بیاییم و بهترین هایمان را برای لباس باشگاه خود بدهیم.

کووید ۱۹؟ باید همگی مشارکت فعالانه ای داشته باشیم و شرایط کنونی را بپذیریم. کل کشور، از جمله ورزش در حال پذیرش این شرایط است. ما شرایط سختی را سپری کردیم و متاسفم که خیلی زود آن را فراموش کردیم. به نظر می رسد فاز جدیدی از این ویروس در حال بازگشت است و به اتحاد نیاز داریم تا به بهترین شکل با آن مواجه شویم و از آن عبور کنیم. توقف بازی ها فاجعه بار خواهد بود. بی فایده است که بخواهیم در مورد غائبان و یا تیم هایی که بیشتر زیان می بینند، شکایت کنیم.

دوئل حکیمی هرناندز؟ من یک مسابقه بین دو تیم با بازیکنان بسیار جذاب که توانایی کمک به تیم های خود دارند را انتظار دارم. حکیمی و هرناندز هر دو از قدرت بدنی و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

کلو
25 مهر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =