اینتر دات آی آر _ کونته می گوید از باشگاه اینتر درخواست جذب بازیکن نکرده است.

صحبت های کونته قبل از دیدار فردا شب اینتر برابر بنونتو را می خوانید:

مطمئنا بنونتو به خوبی در حال کار است. من برای پیپو اینزاگی که در حال تثبیت کردن خودش در سری آ است بسیار خوشحالم. از فردا نیم فصل دوم آغاز می شود و امتیازات مهم تر و تمرکز و توجه تیم ها بیشتر خواهد شد. ما سخت در حال کار هستیم اما می توانیم کارهای بیشتری به ویژه در پاس ها و ضربات آخر انجام دهیم. ما موقعیت های زیادی برای گلزنی ایجاد می کنیم، اما باید در گل کردن آنها مصمم تر باشیم. ما می توانیم و باید پیشرفت کنیم. محرومیت کونته از بازی فردا؟ از باشگاه خواستم كه درخواست تجدید نظر نكند. اگر آنها اینگونه تصمیم گرفته اند، چه درست و چه نادرست، شرایط باید پذیرفته شود. شاگردانم پس از یک سال و نیم کار با من می دانند چگونه باید کار کنند. دیروز برای مسابقه آماده شدیم و امروز نیز به آماده سازی برای بازی فردا ادامه خواهیم داد. من یک کادر بسیار آماده دارم که به طرز درستی جای من را پر خواهند کرد. اریکسن در بازی با میلان برای کاشته زدن به زمین آمد؟ در راگبی بازیکنانی هستند که برای ضربات ایستگاهی از نیمکت وارد می شوند. در راگبی این حرکت خوب است اما در فوتبال شرایط متفاوت است. ما امیدواریم که اریکسن بتواند در شرایط متفاوت هم به ما کمک کند. او می تواند یک سلاح اضافی برای ما باشد، اما یک بازیکن فقط نمی تواند برای ضربات آزاد در زمین بماند.

کونته در ادامه در مورد شایعات معاوضه ژکو-سانچز صحبت کرد:

من از باشگاه بازیکنی را نخواسته ام. همیشه گفته ام تیمی که در اختیار دارم همین است و تا پایان فصل همین خواهد بود. من در مورد ژکو صحبت نمی کنم زیرا او به رم تعلق دارد. من برای ژکو و باشگاهش و بیش از همه برای شاگردان خودم احترام قائلم. وضعیت روشن است و بازیکنان ما باقی خواهند ماند مگر اینکه بازیکنی درخواست جدایی کند. در این صورت آماده مذاکرات خواهیم بود و گرنه تغییر خاصی را در تیم نمی بینم. اگر فرصتی برای جذب بازیکنی بدون صرف هزینه داشته باشیم، آنگاه ممکن است این کار را انجام دهیم. این به باشگاه بستگی دارد. سانچز هم بازیکن ماست و از او می خواهم روی بازی بعدی متمرکز شود. ایجاد بی ثباتی بی فایده است و ما باید فقط به کار خود ادامه دهیم و ساکت بمانیم. به نظر من درست نیست که شرایطی وجود داشته باشد که تمرکز تیم را تضعیف کند. تغییر تاریخ بازی اینتر فیورنتینا از روز جمعه به شنبه؟ این سوالی است که باید از باشگاه بپرسید. حضور ماتیاس وسینو در تیم پریماورا؟ وسینو باید بازی هایی را انجام دهد و ما روی این موضوع با او توافق کردیم. برگزاری مسابقات دوستانه در کمپ آپیانو مشكل بود و بنابراین در تیم پریماورا بازی کرد. امیدواریم كه او بتواند هرچه زودتر به آمادگی کامل برسد. سنی هم در حال کار است. تغییر رویکرد تیم در بازی های مهم مثل یووه و میلان نسبت به سال گذشته؟ رویکرد ما همیشه باید یکسان باشد. اجتناب ناپذیر است که در یک لیگ متعادل مثل لیگ فصل جاری، بازی های رو در روی مدعیان برابر هم اساسی است، اما در عین حال شما باید حتی در برابر تیم های پایین جدولی و میانه جدولی هم ​​پیروز شوید. سال گذشته ما یوونتوس را شکست ندادیم، اما ناپولی و میلان و یا لاتزیو را شکست دادیم.

روملو لوکاکو در در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا مقابل یووه (روز سه شنبه) محروم است اما دادستان فدراسیون می تواند تحقیقات درباره مهاجم اینتر را آغاز کند. کونته در این باره گفت:

برای من تحقیقات احتمالی مهم نیست. من باید تیم خود را مربیگری کنم. روملو کارت زرد داشت و بنابراین با دریافت یک کارت دیگر برابر میلان از بازی بعدی در کوپا ایتالیا محروم شد.
کلو
10 بهمن 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + بیست =