اینتر دات آی آر _ کونته می گوید تیمش می توانست با زدن گل دوم کار را بر آتالانتا تمام کند.

پس از تساوی 1-1 اینتر و آتالانتا در برگامو کونته به اسکای گفت:

مقابل رئال از نظر شخصیت کمبودی نداشتیم اما ازنظر نتیجه کمبود داشتیم. در برابر آتالانتا نیز که یک تیم قدرتمند دیگر است کمبودی از نظر شخصیت تیمی نداشتیم و کاری کردیم بازی برابر ما برای آنها نیز دشوار شود. در این بازی فرصت داشتیم با زدن گل دوم کار را بر آتالانتا تمام کنیم اما شاید برای کسب نتایجی که سزاواراش هستیم، غریضه بی رحم بودن را کم داریم. بازی با آتالانتا برای هیچ تیمی آسان نیست. مدافعان آنها به موقعیت های یک در برابر یک عادت کرده اند و بسیار فیزیکی هستند. طی 1 سال، انتظارات از اینتر بالاتر رفته و این یعنی همه فهمیده اند که از اینتر بترسند. قبلا ما به برگامو می آمدیم و ترسی از ما وجود نداشت.
کونته به افرادی که می گویند این مربی پس از فینال اروپا طرز تفکرش فرق کرده چه می گوید؟ به آنها می گویم شراب را کنار بگذارند.

کونته در ادامه نیز گفت:

امروز هافبک هجومی واقعی در تیم وجود نداشت و بارلا در این بازی هافبک هجومی پنهان و کاذب بود. تاکتیک ها باید بر اساس بازیکنانی باشد که در زمین داریم زیرا برخی از بازیکنان در بین خطوط باید صاحب توپ شوند و برخی مرکزی هستند و برخی مثل بارلا ترجیح می دهند از مرکز زمین متمایل به راست کار کنند بنابراین ما سعی می کنیم از نقاط قوت همه استفاده کنیم. هر تیمی که در حال باختن یک بازی است تغییراتی ایجاد می کند و این کار بازیخوانی را دشوار می کند. همانگونه که به شاگردانم می گویم، ما می توانیم برای یک مسابقه آماده شویم اما شرایط توسعه یافته تری در زمین می تواند ایجاد شود. یک مربی فقط می تواند تلاش زیادی کند و این بازیکنان هستند که در زمین حضور دارند و آنها باید بدانند که چگونه با شرایط مختلف سازگار شوند. هنگامی که گل را دریافت کردیم یک خاموشی کامل بود. ما بعضی اوقات نمی توانیم درک کنیم که برنامه ها باید تغییر کنند و ما باید به جای اینکه فقط همان کار را ادامه دهیم، به فکر چاره موقت باشیم.
کلو
18 آبان 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + شش =