اینتر دات آی آر _ کونته از عملکرد شاگردانش برابر بروسیا مونشن گلادباخ رضایت دارد.

آنتونیو کونته، پس از پیروزی 3-2 تیمش در بروسیا پارک مقابل گلادباخ به اسکای گفت:

گلادباخ در حال حاضر چه در لیگ قهرمانان اروپا و چه در بوندسلیگا در فرم بسیار خوبی قرار دارد. اگر از نظر تاکتیکی، فیزیکی و شخصیتی یک تیم واقعی نباشید غیر ممکن است که به اینجا بیایید و پیروز شوید. ما کاملاً شایسته پیروزی بودیم و می توانستیم با خودداری از ریسک کردن در اواخر بازی، از رنج کشیدن اجتناب کنیم. ما صدر نشین گروه را شکست دادیم و هنوز زنده هستیم و برای صعود امیدواریم و این مهم ترین چیز است. از بچه ها تشکر می کنم، آنها روحیه خوبی داشتند. شاگردانم نشان داده اند هنگامی که تمایل برای کمک به یکدیگر را دارند و یک تیم واقعی هستند، می توانند برای رقبای خود مشکل ایجاد کنند.
لوکاکو پس از بازی گفت خود را رهبر نمی بیند؟ روملو درست می گوید. آنچه از بازیکنانم می خواهم افزایش سطح مسئولیت پذیری آنهاست زیرا اگر شاهد چنین چیزی باشیم می توانیم به تیمی جاه طلب تبدیل شویم. تنها راه رشد به عنوان یک تیم رشد فردی بازیکنان است. تازه در میانه مسیرمان هستیم اما خوشحالم زیرا عملکردهایی مثل عملکردمان در بازی امشب نشان می دهد تیمی متحد هستیم که می خواهد طرفدارانش را شاد کند.
در بین دو نیمه چه اتفاقی افتاده است؟ دریافت گل تساوی در آخرین لحظات نیمه اول می توانست روحیه ما را خراب کند زیرا چندین موقعیت برای گلزنی ایجاد کرده بودیم و فقط با نتیجه 1-1 به رختکن رفتیم. در زمان استراحت بین دو نیمه، برخی شرایط را ارزیابی کردیم زیرا در اواخر نیمه اول اشتباهاتی انجام داده بودیم اما بازیکنان در آن زمان به حمایت من نیاز داشتند. در زمان استراحت به آنها گفتم نباید تسلیم شویم و کیفیتی که در 30 دقیقه ابتدایی بازی داشتیم را دوباره نشان دهیم که در این صورت می توانیم پیروز شویم. خوشحالم که ثابت شد حق با من بوده زیرا هنگامی که یک مربی صحبت می کند و صحبت هایش در ادامه تحقق پیدا نمی کند، در خطر از دست دادن اعتمادی که بازیکنانش به او دارند قرار می گیرد.
به عنوان یک تیم بسیار خوب کار کردیم. به طور حتم میانه میدان می تواند تفاوت های بین دو تیم در یک مسابقه باشد. فراموش نکنید بروزوویچ پس از منفی شدن تست کرونایش، برای اولین بار بازی می کرد. بارلا به طور مداوم در حال بازی کردن برای ما است و قبل از آغاز نیم دوم مشکلی در ماهیچه ساق پایش داشت اما اریکسن و سنسی که کیفیت را برای تیم به ارمغان می آورند اما از نظر قدرت دفاعی مثل دیگر هافبک ها نیستند را روی نیمکت داشتیم. با حفظ بارلا در زمین ریسک کردیم. تکل دقایق پایانی بروزوویچ نشان می دهد هنگامی که با عزم و اراده بازی می کند واقعا می تواند خارق العاده باشد. روبرتو گالیاردینی نیز از هر نظر یک بازیکن قابل اعتماد محسوب می شود. بارلا 24 ساله است و از فصل گذشته بسیار رشد کرده است. او هم می تواند و هم باید پیشرفت زیادی کند. در مورد باستونی که به خوبی در حال کار است نیز این موضوع صدق می کند. اجازه بدهید اینگونه بگویم که می توانم به بچه ها اعتماد کنم و وظیفه من این است به پخته شدن آنها کمک کنم. به دارمیان نیز که پس از مدتی حضور در انگلستان از پارما به ما ملحق شده، باور داشتیم زیرا او نیز قابل اعتماد است. دارمیان همچنین به ما اجازه می دهد تا با آرامش حکیمی را رشد دهیم.
کلو
12 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 20 =