Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
صحبت های کونته پس از پیروزی مقابل آتالانتا – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _ کونته به تمجید از بازیکنان داخل و خارج از زمین اینتر پرداخته است.

صحبت های آنتونیو کونته با اسکای پس از پیروزی مقابل آتالانتا را می خوانید:

دوباره اختلاف با تیم دوم را به 6 رساندیم. دیرتر از رقبای مستقیم خود بازی کردیم و می دانستیم که میلان با پیروزی در ورونا و یووه نیز با شکست دادن لاتزیو نزدیک تر شده اند و بنابراین بدیهی است که فشار رفته رفته بیشتر می شود. علاوه بر این ما در مقابل آتالانتا قرار گرفتیم که از تیم های بزرگ امتیاز می گیرد. آنها تیم سرسختی دارند و اگر در برابرشان به خوبی آماده نباشید به دردسر می افتید. به نظرم در بازی امشب، آنها به روش محتاط تری نسبت به بازی های قبلی در حال بازی بودند، شاید به این دلیل که آنها می دانستند که ما راه ضربه زدن به آنها را بلد هستیم. در نتیجه کمی ترس داشتند و قدرت همیشگیشان را نشان ندادند. شکست دادن آتالانتا برای امیدهای قهرمانی ما مهم است زیرا سه امتیاز مهم در برابر تیمی عالی را کسب کردیم. عملاً ما آتالانتا را از نبرد برای اسکودتو کنار زدیم زیرا اکنون با آنها 13 امتیاز فاصله داریم. از نظر من آتالانتا با توجه به رسیدن به پختگی بخاطر بازی هایش در لیگ قهرمانان، حتی به اسکودتو هم فکر می کرد. باید به آنها و به گاسپرینی بابت شایستگی شان تبریک گفت. آتالانتا بازیکنان باکیفیتی چه در زمین و چه روی نیمکت دارد. ما موقعیت هایی از جمله دو موقعیت لوکاکو را از دست دادیم و می توانستیم از آنها بهتر استفاده کنیم. آتالانتا نیز در نیمه اول روی یک ضربه کرنر خطرناک ظاهر شد. ما هم از یک کرنر به گل رسیدیم اما چندین موقعیت موثر هم داشتیم که از دستشان دادیم. این یک بازی بسیار تاکتیکی بود، اما کسانی که مقابل ما بازی می کنند همیشه چیزهای اضافی از خود نشان می دهند و توان بیشتری می گذارند. به نظر من، آتالانتا امشب شیوه بازی خود به ویژه در فاز عدم مالکیت توپ را تغییر داده بود. آنها از نظر پرس کردن و بازی محکم برای گرفتن توپ، شدت کمتری داشتند و کمی از ما می ترسیدند.

سرمربی 51 ساله در ادامه نیز گفت:

فراموش نکنید که ما بهترین خط حمله لیگ را داریم و امشب با دومین خط حمله برتر بازی می کردیم. فراتر از استحکام دفاعی، تعادل درستی نیز در تیم ما پیدا شده است. اکنون بازیکنان مراحل و فاز های مختلف بازی را تشخیص می دهند. لحظاتی وجود دارد که ما انتخاب می کنیم که در کدام منطقه از زمین منتظر بمانیم و سپس پرس و حمله کنیم در حالی که در لحظات دیگر تصمیم می گیریم جلوتر بکشیم و نگرش خود را تغییر دهیم. ما امشب در پیدا کردن ترکیبی از این دو حالت خوب بودیم. در ابتدای فصل ما همیشه جلو می رفتیم، کمی شبیه کاری که آتالانتا همیشه انجام می دهد. این اجتناب ناپذیر است که وقتی جلو می روید برای حریفان مشکل ایجاد می کنید اما بعد از اینکه رقبا اقدامات متقابل (یعنی شناسایی نقاط ضعف ما) را پیدا می کنند، اگر بتوانند از پرس اول ما عبور کنند به سمت ایجاد موقعیت روی دروازه ما پیش می روند. این نگرش یعنی بازی محکم برای باز پس گیری توپ که سال گذشته داشتیم ما را در سری آ و در لیگ اروپا به مقام دوم رساند. اما در فصل جاری یافتن تعادل مناسب قدم بعدی بود. اگر می خواهید موفق شوید باید در عملکرد هجومی و دفاعی ثبات داشته باشید. تکرار می کنم که نباید فراموش کنیم که امشب در مقابل دومین خط حمله برتر لیگ بازی کردیم و فقط دو موقعیت گل از روی ضربه ایستگاهی به آنها دادیم. ما نیز موقعیت چندان زیادی ایجاد نکردیم اما با این حال فکر می کنم موقعیت های ما از آتالانتا بیشتر بود. کونته اسکودتو را در جیب خود دارد؟ اگر به جیبم نگاه کنم، 40 یورو پیدا می کنم! این پولی است که پس از زدن بنزین برای من باقی مانده است.

کونته در پایان نیز گفت:

ما باید به روند خود ادامه دهیم. هنوز قبل از فیفا دی، دو بازی برابر تورینو که برای عدم سقوط می جنگد و همچنین ساسولو که مشکلات بزرگی برای همه ایجاد می کند را در مقابل داریم. همه شاگردانم کاملا متعهد و فداکار هستند. بعنوان مثال لائوتارو که در دفاع نیز شرکت میکرد. او فداکاری زیادی از خود نشان داد زیرا آتالانتا سعی کرد فضای پشت ویدال و جایگزین او یعنی اریکسن را اشغال کند و لائوتارو نیز برای کمک به عقب می آمد. برای رسیدن به هدف خود به فداکاری همه نیاز داریم. فردا بچه ها استراحت می کنند تا باتری هایشان شارژ شود و سپس آماده می شویم. من بازیکنانی مثل دی آمبروزیو، گالیاردینی، کولاروف، رانوکیا، وسینو و اشلی یانگ که کمتر بازی می کنند را تحسین می کنم. بازیکنان نیمکت نشین مانند رانوکیا و دی آمبروزیو که سالهاست در اینتر حضور دارند و در حال تاریخ سازی در این باشگاه هستند به ما قدرت می دهند. کولاروف نیز شایسته تمجید است زیرا شخصیت و معرفت را به تیم آورده و در حال کمک به ما است. او کلمات درست را در زمان مناسب به زبان می آورد. باید از این بازیکنان که روی نیمکت حتی تلاش بیشتری از بازیکنان داخل زمین دارند تشکر کرد.
morteza babaei
19 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =