اینتر دات آی آر _ کونته می گوید شانس بازی کردن حکیمی در دیدار برابر ناپولی از سانچز و ویدال بیشتر است.

صحبت های کونته پیش از دیدار با ناپولی را می خوانید:

مسابقه فردا دیدار دو تیمی است که می خواهند مدعی باشند و باید با داشتن جاه طلبی برای آن، تا پایان بجنگند. ناپولی تیمی بوده که به جز فصل قبل، چند سال با یووه برای اسکودتو رقابت می کرد. چالش سختی خواهد بود و مسابقه با تیمی که از نظر جاه طلبی مثل ما است باید به ما انگیزه بدهد و معیاری برای ارزیابی باشد.الکسیس سانچز مشکلی در ناحیه عضله آداکتور پایش داشت و بعید است برای فردا آماده شود. آرتورو ویدال نیز که یک کشیدگی عضلانی درجه یک داشت در مرحله بهبودی است اما فکر می کنم اگر بخواهیم فردا او را بازی دهیم خطرناک خواهد بود زیرا در این صورت کاری می کنیم که یک ماه از میادین دور بماند. ویدال باید به شرایط ایده آل برسد و به صبر احتیاج است. امروز ما درباره وضعیت اشرف حکیمی ارزیابی هایی می کنیم اما او نسبت به ویدال و سانچز شانس بیشتری برای ریکاوری سریعتر و حضور در بازی فردا را دارد.
رسانه ها دوباره اینتر را مدعی اصلی در نظر گرفته اند؟ ما باید به تعادل لازم برسیم. اگر بخواهیم مدعی اصلی باشیم، باید کار کنیم و سخت کوش باشیم. باید تیمی متعادل باشیم؛ بدون اینکه از یک پیروزی هیجان زده شویم یا با یک شکست افسرده. من همیشه فکر می کنم که یک تیم باید تعادل خود را در فاز تهاجمی و دفاعی پیدا کند. این مهم است زیرا اگر تعادل داشته باشید در مدت زیادی امکان مدعی بودن را دارید. اینتر تیمی است که سال گذشته گل های زیادی به ثمر رساند اما در این فصل و به ویژه در نیمه اول بازی ها کمی بیش از حد گل دریافت می کند. من فکر می کنم داشتن تعادل مناسب همیشه مهم است. موظف بودن اینتر برای کسب اسکودتو یک مشکل است یا یک مشوق؟ وقتی صحبت از تعهد برای قهرمانی می شود خنده ام می گیرد. تیم های زیادی وجود دارند که می خواهند قهرمان شوند اما در نهایت یک تیم به این عنوان می رسد. حداقل از طرف خودم که همیشه به دنبال قهرمانی هستم، ما همیشه با هدف انجام این کار و تلاش برای قهرمانی فصل را شروع می کنیم. من می دانم که 9 سال گذشته هم همینگونه بوده است. اینکه یک اجبار برای ما وجود دارد باعث می شود لبخند بزنم اما این همیشه ما را به سمت کار و پیشرفت سوق می دهد.
تاثیر بیشتر بازی های رو در رو بین مدعیان نسبت به گذشته؟ همه ما موافقیم که حداقل در حال حاضر تعادل بیشتری را در لیگ می بینیم. مطمئناً مسابقات رو در رو از نظر رتبه بندی در جدول و از نظر جنبه ذهنی بسیار مهم است. از نظر روانشناسی ، پیروزی در مسابقات رو در رو باعث می شود احساس قدرت بیشتری کنید. در عین حال می بینیم که هر بازی حتی جدال با تیم هایی که برای قهرمانی نمی جنگند دشوار شده است. در هر مسابقه باید تلاش زیادی کرد و امتیازات برای همه مهم است. جملات چند روز گذشته در مورد جو منفی علیه اینتر می تواند تاثیر بدی داشته باشد؟ هر کاری که می کنم یا هر چیزی که می گویم همیشه به طرز منفی مشاهده می شود و در حال عادت به این موارد هستم. در ابتدای فصل که در کنفرانس های خبری آرام بودم، متهم شدم که دیگر خودم نیستم. حالا شما برعکسش را به من می گویید. احتمالا باید یک حد وسط پیدا کنم.
کلو
25 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 14 =