اینتر دات آی آر _ صحبت های کونته در کنفرانس خبری قبل از دیدار با ورونا را می خوانید:

دیداری سخت برابر تیمی داریم که در این فصل به خوبی کار کرده است. این تیم اخیرا یک سری نتایج منفی کسب کرده اما با دیدن بازی هایشان، به نظرم نتایج بهتری حقشان بود. آنها یک مربی عالی به نام ایوان جوریچ دارند که باشگاه ورونا باید قدردان او باشد زیرا این مربی بازیکنان را با کار و تلاش زیاد بهبود می بخشد. یوریچ این کار را در فصل گذشته انجام داد و در فصل جاری نیز دوباره در حال انجام آن است. شما می توانید بگویید او مدت ها با گاسپرینی کار کرده اما من نمی توانم در مورد او خوب صحبت نکنم.
از نظر ایجاد یک ذهنیت برنده، ما در یوونتوس از صفر شروع کردیم، بنابراین در اینتر برای اولین بار نیست. فارغ از ایده ها، چیزی که یک مربی بیشتر به آن نیاز دارد این است که بازیکنانی پیدا کند که مایل باشند خود را به چالش بکشند و کاری متفاوت انجام دهند. در اینتر من در پیدا کردن گروهی از بازیکنان که سعی داشتند کاری متفاوت از تجارب قبلی انجام دهند به اندازه کافی خوش شانس بودم. ما از هر نظر در حال رشد هستیم و اکنون باید تلاش کنیم تا به خط پایان برسیم، زیرا اگر برای یک بار بدانید برای قهرمانی باید چه راهی را طی کنید، این برای همیشه با شما و در ذهن شما باقی خواهد ماند. مسیری فراتر از همه انتظارات طی شده و بچه ها به خوبی می دانند که هنوز آخرین گام باید برداشته شود. نکته مهم در مورد حضور در صدر جدول این است که ما نباید نگران باشیم که چه کسی پشت سر ما است. ما فقط باید روی خودمان متمرکز شویم. تیم عملکرد خوبی دارد، در دو بازی اخیر برابر ناپولی و اسپزیا فقط دو ضربه به سمت دروازه ما زده شده و معتقدم در این دو بازی لیاقت بیشتری داشتیم. با این حال می دانیم که فردا نیز مثل دو بازی گذشته کار سختی داریم. ورونا تیمی فیزیکی و آماده است و همیشه تیم های مدعی را به دردسر انداخته است.

از کونته در مورد واکنشش در صورت نداشتن بودجه تابستانی و همچنین معنای کسب اسکودتو برای او و اینتر سوال پرسیده شد:

من واقع بین هستم و فقط بر زمان حال تمرکز می کنم. تا زمانی که چیزی در دست نباشد، در مورد آن صحبت نمی کنم و اگر چنین کاری کنم احمقانه خواهد بود. ما در یک مسیر مهم قرار داریم و تا زمانی که دستمان به اسکودتو نرسد، صحبت در مورد آن اشتباه است. طبق تجربیاتم باید صبور بود. اگر لیاقت این عنوان را داشته باشیم، آنگاه این عنوان به ما خواهد رسید. وقتی همه چیز تمام شد، آنگاه ما می توانیم صحبت کنیم. واکنش در صورت محدود بودن بودجه تابستانی؟ سوالات شما بیش از حد پیچیده است، اما و اگر زیادی دارد و بر اساس آینده است و نه زمان حال.
morteza babaei
4 اردیبهشت 1400

2 دیدگاه در “صحبت های کونته پیش از دیدار با هلاس ورونا

 1. سلام
  بهترین خرید اینتر در این چند سال کونته بود. واقعا خرج کردیم. تیم خوب و منسجمی شده و اوایل واقعا فکر می کردم کونته مرد بازی های بزرگ نیست. اما حالا نشون داد که تیم های بزرگ رو هم خوب می تونه اذیت کنه و ببره.
  به نظرم لیاقت قهرمانی با اینتر هست. سال پیش هم یک قدم بازی با جنوا بود فکر کنم باختیم و باخت بدی بود و با یک امتیاز قهرمان نشدیم.
  فقط یه خورده کونته باید روی بازی های بزرگ بیشتر کار کنه مثل جام حذفی و فینال لیگ اروپا از دست نره. هر چند رو تا صحنه کم شانسی هم بود که بیچاره لوکاکو تو اون صحنه ها بود.
  ولی این ها می گذره و فقط یاران با غیرت و منطقی و صبور پشت تیم می مونند.
  موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =