اینتر دات آی آر _ کونته می گوید بعید است تیمی در سری آ تا پایان لیگ امتیاز از دست ندهد.

صحبت های کونته در کنفرانس خبری پیش از دیدار با پارما:

مسابقه ای دشوار برابر تیمی داریم که در یک سال و نیم اخیر برای ما دردسر ایجاد کرده است. در این مدت و در سه دیداری که برابر پارما انجام داده ایم، دو بار مساوی کرده ایم و فقط یک بار برنده شده ایم. باید مراقب و متمرکز باشیم و رویکرد درستی داشته باشیم زیرا پارما در ضدحملات خطرناک است. آنها رتبه خوبی ندارند اما تیم باکیفیت و با تجربه ای هستند و مربی بسیار خوبی به نام دآورسا را دارند. جایی که اینتر نیاز به رشد دارد، موثر تر بودن در تبدیل به گل کردن موقعیت هاست. با کل تیم موقعیتهای زیادی ایجاد می کنیم و باید از آنها نهایت استفاده را ببریم. اینتر اکنون فشارها (مثل فشار صدرنشینی) را بهتر مدیریت می کند؟ تیم رشد کرده و فشارها از هم اکنون تا پایان فصل حتی بیشتر هم خواهد شد. در مقایسه با سال گذشته در وضعیت متفاوتی قرار داریم زیرا صدر نشین لیگ هستیم. باید نشان دهیم که در مدیریت فشارها و رسیدن به موفقیت، مهارت داریم و به پختگی رسیده ایم. واقعیتی که وجود دارد این است که در این فصل تیمی را شکست دادیم (یووه) که در 9 سال گذشته به صورت پی در پی قهرمان لیگ شده و دوباره می خواهد قهرمان شود. فکر می کنم این موضوع اهمیت دارد زیرا سال گذشته آنها دو بار ما را شکست داده بودند. چنین بردی به ما اعتماد به نفس می دهد و ما را از توانایی هایی که داریم آگاه می کند. اجتناب ناپذیر است که اگر شما در مدت بیش از یک سال به درستی روی اراده و ذهنتان کار کنید، انگاه در زمینه فردی و سازماندهی تیمی پیشرفت می کنید. با این حال 14 بازی باقی مانده و باید نشان دهیم که کاملا رشد کرده ایم. فقط یک راه برای نشان دادن آن وجود دارد و آن هم قهرمانی در لیگ است. امتیاز از دست ندادن تا پایان لیگ دشوار است چراکه هر بازی در سری آ دشوار خواهد بود. مطمئنا باید با یک ریتم خوب پیش برویم و باید هر بازی را مثل یک فینال ببینیم. ویدال در حال تمرین است و تلاش می کند تا در تمرینات استمرار داشته باشد و به آمادگی برسد چراکه از زمان ورود به اینتر، با مشکلات جسمی متعددی روبه رو بوده است. اما ویدال سخاوتمند است و هرگز به دنبال این نبوده که برای بهبود پیدا کردن از نظر جسمانی، خود را غیر قابل دسترس کند. ما او را تحسین می کنیم و به خاطر آن از او تشکر می کنیم. الکسیس هم از زمان پیوستن به اینتر در بهترین شرایط روحی و جسمی خود قرار دارد. او به مدت دو سال در یونایتد دچار مشکلاتی بود و پس از مشکلی که برای مچ پایش در اینتر پیش آمد، چند ماه منتظرش ماندیم. صبر از طرف او و همچنین ما لازم بود، اما اکنون او در بهترین فرمش است و می توان در یک نگاه و تا حدودی همان الکسیس سانچز سابق را دید. او به خوبی می داند لوکاکو و لائوتارو که به خوبی در حال کار هستند را در مقابل خود دارد اما این دو نیز می دانند که یک بازیکن آماده و مشتاق را پشت سر خود دارند که می تواند سهم مهمی در تیم داشته باشد. گردش توپ بهتر؟ ما همیشه سعی می کنیم توپ را به سرعت حرکت دهیم، گاهی اوقات این کار را بهتر از موارد دیگر انجام می دهیم. صادقانه بگویم، فکر می کنم ما در گذشته بازی هایی عالی انجام دادیم، در غیر این صورت جایی نبودیم که در حال حاضر در آن هستیم. این فقط مربوط به سه بازی گذشته نیست و یک دوره طولانی وجود دارد که ما عملکرد خوبی داشته ایم. تفاوت این است که ما مثل قبل که نا متعادل بودیم، گلهای کمتری دریافت می کنیم.

4 بازیکن اینتر به نام های باستونی، بروزوویچ، بارلا و لوکاکو 4 کارته هستند و در صورت گرفتن کارت زرد برابر پارما، دیدار حساس برابر آتالانتا را از دست خواهند داد. کونته درباره این که آیا این موضوع در تصمیماتش برای بازی فردا تاثیر دارد یا نه نیز گفت:

طبق تجربه خود می گویم که ما فقط باید به مسابقه بعدی فکر کنیم و فراتر نرویم. برای ما مهمترین مسابقه دیدار با پارما است. با دانستن مشکلات، ما به پیروزی نیاز داریم و من نمی خواهم امتیازی از دست برود. اگر بازیکنی 5 کارته شود بازیکن دیگری جایش را پر می کند. به کل بازیکنانم باور و اعتماد دارم. دلیلی برای انجام محاسبات احمقانه نمی بینم.

کلو
13 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =