اینتر دات آی آر _ صحبت های کونته پیش از دیدار فردا ظهر برابر رم را می خوانید:

رم تیم قدرتمندی محسوب می شود که به خوبی در حال کار است و مطمئناً یکی از تیم هایی است که برای اسکودتو و یا صعود به لیگ قهرمانان رقابت می کند. مطمئناً وقتی مقابل تیم های قدرتمندی مثل رم بازی می کنید، قدرت و میزان جاه طلبی خود را می سنجید. تأثیر شایعات فروش باشگاه و شکایت مدیر برنامه های اریکسن روی عملکرد تیم؟ صادقانه ترجیح می دهم که وارد این بحث نشوم. این بر عهده افراد دیگر است. ما فقط باید روی بازی خود در زمین متمرکز باشیم و همه توانمان را برای اینتر بدهیم و این تنها وظیفه فعلی ماست.
انتظار از بازی های سخت آینده برابر رم و یووه؟ من فکر می کنم که نتیجه اساس هر چیزی است، همچنین به این دلیل که نتیجه گیری روی قضاوت ها تأثیر می گذارد؛ حتی اگر عملکرد خوبی در یک بازی داشته باشید اما در پایان نتیجه نگیرید. من می خواهم شاهد گرفتن نتیجه تیم باشم. در مورد یوونتوس نیز این موضوع صدق می کند و ما می خواهیم جاه طلبی خود را با اقدامات و نه فقط کلمات بسنجیم. اینتر در نیمه دوم عملکردی بهتری نسبت به نیمه اول دارد؟ من نمی دانم توضیحی برای آن وجود دارد یا نه. شاید سال گذشته ما بازی ها را قدرتمندانه شروع می کردیم و در نیمه دوم عقب می افتادیم و سپس وادار به نشان دادن واکنش می شدیم. اگر در این فصل برعکس این در حال اتفاق افتادن است، دلیلش را نمی دانم. من فکر می کنم که رویکرد ما همیشه درست بوده است. در بازی برابر سمپدوریا بر بازی مسلط بودیم و دو گل عقب افتادیم. من همیشه باید نگرش تیم را در نظر بگیرم و فکر می کنم که هرگز اشتباه نکرده ایم. ضعف دفاعی نسبت به سال قبل؟ در فازهای تهاجمی و دفاعی، همیشه کل تیم است که اعتبار می گیرد. در بسیاری از مواقع، وقتی در مورد فاز هجومی صحبت می کنیم، فقط به مهاجمان فکر می کنیم اما کل تیم در آن شرکت می کنند. این تعداد گل زده بالای ما به این معنی است که ما در فاز هجومی بسیار خوب هستیم. ما با نفرات زیاد به سمت دروازه رقبا حمله می کنیم و حتی گلزنان ما متنوع هستند. در مورد خط دفاع، فصل گذشته تعادل بیشتری وجود داشت اما همانطور که همیشه می گویم، تیم با 11 نفر حمله و با 11 نفر دفاع می کند. باید پیشرفت کنیم.
وضعیت ویدال؟ او به روش صحیح و با عزم و دقت تمرین کرده است. شما می دانید که بعضی اوقات سعی می کنم با بازیکنانم ملایم و در بعضی مواقع هم سخت گیر برخورد کنم، اما همه اینها به نفع خودشان است. آرتورو من را به خوبی می شناسد و می داند که اگر موردی باشد که آن را دوست نداشته باشم، فردی نیستم که سرش را برگرداند و وانمود کند اتفاقی نیفتاده است. وسینو و دادن شانس به او پس از جدایی ناینگولان؟ ماتیاس اکثرا جداگانه کار می کند و رفته رفته در حال وارد شدن به تمرینات گروهی است. فکر می کنم مدتی طول خواهد کشید تا او بتواند بازی کند. به محض اینکه وسینو آماده شود دوباره در گروه خواهد بود.
کلو
20 دی 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 16 =