اینتر دات آی آر _ کونته می گوید هر دو تیم اینتر و میلان می خواهند پس از بازی در صدر جدول باشند.

صحبت های کونته پیش از دیدار برابر میلان را می خوانید:

عصر همگی بخیر. متأسفانه در حالی که ما در زمین تمرین بودیم خبر غم انگیز مرگ مائورو بلوگی رسید. متاسفیم و در غم خانواده اش شریک هستیم. به دلیل رتبه دو تیم و فاصله نزدیکی که با هم دارند، مسابقه فردا یک دربی متفاوت نسبت به سالهای گذشته است.سبقت گرفتن از میلان؟ من اینگونه پاسخ می دهم که شما همیشه باید با قدرت و عزم راسخ کار کنید. هنگامی که جدول اینگونه است و شما فرصت بیشتر کردن اختلاف را دارید، باید حتی انرژی، انگیزه و اشتیاق بیشتری برای خوب کار کردن در مسابقه را داشته باشید. با این حال شانزده بازی باقی مانده است. فراموش نمی كنم كه بسیاری تصور می کردند كه ما برای دربی چندین امتیاز از میلان عقب تر خواهیم بود زیرا قبل از دربی با لاتزیو و فیورنتینا بازی داشتیم در حالی که میلان با کروتونه و اسپتزیا بازی داشت. با این حال ما با یک امتیاز بیشتر از میلان به دربی می رسیم. این نشان دهنده دشواری مطلق سری آ و غیر قابل پیش بینی بودن آن در فصل جاری است و هیچ نتیجه ای را نمی توان مُسلم دانست. بعد از مسابقه با میلان، جنوا را در مقابل خواهیم داشت و سپس برابر پارما که با وجود داشتن یک ترکیب مهم برای فرار از سقوط می جنگد قرار خواهیم گرفت. اجتناب ناپذیر است که هر پیروزی به شما اعتماد به نفس و روحیه می دهد اما اجازه بدهید بازی به بازی جلو برویم و فکر می کنم این مهمترین چیز است.
پیام به تیم و طرفداران؟ موضوعی که همیشه به تیم می گویم این است که همیشه باید به دنبال ارائه بهترین های خود و پیشرفت باشیم. ما همیشه برای ممتاز بودن و رسیدن به تعالی تلاش می کنیم و شرایط نسبت به هفته های گذشته تغییری نکرده است. ما در تلاش هستیم که برای رسیدن به دستاورد ها پایه محکمی بنا کنیم و به روند رشد خود ادامه دهیم. اجتناب ناپذیر است که مسابقه فردا برابر یک تیم قدرتمند که به شایستگی در رتبه خود در جدول قرار گرفته، دیداری مهم است و در نتیجه به عملکردی عالی نیاز خواهیم داشت. به طرفداران نیز می گویم همانگونه که همیشه نهایت توان خود را برای آنها، برای تاریخ و پیراهن باشگاه گذاشته ایم، در بازی فردا نیز این کار را خواهیم کرد. ما همیشه تلاش خود را می کنیم تا هواداران به تعهد و کار ما افتخار کنند. چگونگی متوقف ساختن ابراهیموویچ؟ باید به عنوان تیم کار کرد و اشتباهات را به حداقل رساند. ما در مورد یک بازیکن قدرتمند صحبت می کنیم که به میلان کمک زیادی می کند. او در مسابقات قبلی به ما گل زد اما این لزوما به این معنی نیست که او دوباره گل خواهد زد. فارغ از اینکه چه کسی گل می زند ما علاقه مند هستیم بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم و دربی را برای پیشی گرفتن از میلان ببریم. میلان نیز سعی در پیروزی و پیشی گرفتن از ما را دارد. اتفاقات دربی قبل؟ حتی اگر این یک بازی بزرگ و دربی باشد، ما هرگز نباید فراموش کنیم که این یک ورزش است. تنش زیادی را در جو و اتمسفر بازی پیش بینی نمی کنم. یک داور عالی هم برای این مسابقه درنظر گرفته شده است.
پیشرفت اشکرینیار؟ اگر به عقب برگردیم و مطالب رسانه ها را ببینیم، به نظر می رسید که بسیاری باید اینتر را ترک کنند. بازیکنان به خوبی عقاید من راجع به خود را می دانند. من همیشه با شاگردانم و در مورد اینکه چه کسی در پروژه ما جای داشته یا نه شفاف بودم. اشکرینیار به مانند سایر مدافعان تیم بسیار خوب کار می کند. فکر می کنم ما در بین شش مدافع خود هماهنگی خوبی پیدا کرده ایم و فراموش نمی کنیم که علاوه بر بازیکنان ثابت ترکیب اصلی، بازیکنان دیگری نیز داریم که همیشه به شیوه ای مهم پاسخ داده اند. قدرت ما این است که احساس مهم بودن در تیم می کنیم و می دانیم که اگر یک بازیکن نباشد، دیگری می تواند جای او را بگیرد. این یک رقابت داخلی صمیمانه است. بخت و اقبال اینتر از بهبود بازیکنان حاصل می شود، زیرا رقابت در تیم و پیشرفت کردن سطح تیم را بالا می برد. تعیین کننده بودن اریکسن در دربی؟ من برای بازی فردا تردیدهایی دارم و هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام. ما پیشرفت هایی را در کریستین دیده ایم و تلاش می کنیم به کار با او ادامه دهیم. ما حتی فرصت بیشتری برای انجام این کار با او خواهیم داشت. پیشرفت اریکسن برای اینتر، برای من، برای خودش و برای هواداران خوب است.
مزیت فرصت آماده سازی برای یک هفته؟ تاکنون هر سه روز یک بار بازی کرده ایم. اخیرا یک نیمه نهایی کوپا ایتالیا برابر یوونتوس داشتیم و دو روز بعد از آن در فلورانس با فیورنتینا بازی کردیم. روی کاغذ می توان در مورد مزایا و معایب صحبت کرد اما تنها چیزی که اهمیت دارد این است که در زمین چه اتفاقی رخ می دهد. ما باید در کاری که در حال انجامش هستیم خوب و متمرکز باشیم. وقتی که قرار نیست سه شنبه یا چهارشنبه بازی کنیم باید حتی سخت تر کار کنیم. پخته تر شدن اینتر در گلزنی در بازی قبل؟ در برابر لاتزیو ما از موقعیت های گلزنی خود استفاده کردیم اما موقعیت هایی را نیز از دست دادیم و می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم. فکر می کنم ما مقابل لاتزیو خوب عمل کردیم و برنامه و رویکرد صحیحی برای آسیب زدن به آنها داشتیم و پیروزی برابر تیمی که در 6 بازی متوالی پیروز شده بود آسان نبود. اکنون روی میلان کار کرده ایم و از مشکلاتی که آنها می توانند برای ما ایجاد کنند و همچنین مشکلاتی که ما می توانیم برای آنها ایجاد کنیم با خبر هستیم. باید در بهترین فرم خود باشیم.

زلاتان ابراهیموویچ قرار است در جشنواره موسیقی سانرمو شرکت کند. از کونته پرسیده شد آیا حاضر است در این مقطع حساس از فصل، لوکاکو را به این جشنواره بفرستد که این مربی در پاسخ گفت:

او فردا آواز خود را در سن سیرو خواهد خواند.
کلو
2 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =