اینتر دات آی آر _ صحبت های آنتونیو کونته پیش از دیدار برابر لاتزیو را می خوانید:

نشان دادن انگشت وسط به سران یووه:

قبل از شروع کنفرانس مطبوعاتی – که با توجه به علاقه ما به فوتبال باید فقط فوتبالی باشد – به نظر من درست است که با توجه به ماجرایی که در ورزشگاه یوونتوس رخ داد وضعیت را روشن کنیم. همچنین به این دلیل که تأثیر مهمی در رسانه ها وجود داشت این درست است که وضعیت را روشن کنیم. من می دانم که همه واقعیت را دیده و شنیده اند و این برای من مهم است. با بیان اینکه ما فوتبالیست ها ، مدیران ، مربیان ، روسای باشگاه ها الگو محسوب می شویم، تحت هر شرایطی ملزم به نشان دادن رفتار مناسب هستیم. این جا هستم تا به خاطر رفتار اشتباه و توهین آمیز در بازی با یوونتوس، عذرخواهی کنم. می توانستم واکنشی متفاوت تر با جنبه مثبت تری داشته باشم. متاسفم و از این اشتباه درس خواهم گرفت. توهین ها و تحریک ها نباید برایم بهانه باشد چون نباید به آن شکل واکنش نشان می دادم. شاید بهتر بود به توهین ها با تشویق پاسخ می دادم. با این اوصاف، حالا باید روی بازی با لاتزیو متمرکز باشیم.

دیدار با لاتزیو

 لاتزیو یک واقعیت تثبیت شده در لیگ ما و باشگاهی با ساختاری دقیق و بازیکنانی با کیفیت است که با کسب چند پیروزی متوالی برای بازی فردا آماده می شود. برابر آنها یک آزمون سخت و در عین حال جذاب خواهیم داشت و باید خود را به بهترین شکل آماده کنیم. 

روملو لوکاکو

 باید درک کنیم که در زندگی، یک فرد ممکن است اشتباه کند. من به عنوان یک مربی و یا سایرین به عنوان یک بازیکن یا یک مدیر ممکن است اشتباهاتی کنند. فکر نمی کنم که روملو به چیزی به جز فوتبال فکر کند و می داند که بازیکن مهمی برای ماست. در فوتبال یک بازیکن ممکن است با فراز و نشیب رو به رو شود و لوکاکو نیز در چند بازی اخیر در بهترین شرایط خود نبوده اما می داند که روی او حساب باز می کنیم. 

نیکولو بارلا

او باید به کار خود ادامه دهد و به یاد داشته باشد که بازیکنان بسته به لحظه، تماما مثبت یا منفی دیده می شوند. او باید به یاد داشته باشد که ارزش و بخت و اقبالش به ارزش و اقبال همه تیم بستگی دارد. بارلا در حال پیشرفت است و به مانند تمام هم تیمی هایش جا برای رشد دارد و می تواند خیلی بهتر عمل کند اما همانطور که همیشه گفته ام ما یک تیم هستیم و باید به خیر و صلاح تیم فکر کنیم. اگر بخواهیم به موفقیت برسیم، رشد فردی مهم می شود.

آرتورو ویدال

 ویدال در دسترس نیست زیرا همچنان مشکلاتی جسمی دارد و نمی دانم برای بازی بعدی مقابل میلان در دسترس خواهد بود یا نه. آرتورو برای بهبودی کامل به زمان نیاز دارد زیرا او مدتی است که با دردها و مصدومیت های جزئی مختلف سر و کار داشته و با تیم تمرین نمی کند.

ماتیاس وسینو

ما امیدواریم که وسینو دوباره بتواند بازیکنی مهم شود. برای مدت زمان طولانی او نتوانسته کمک موثری انجام دهد. ما وسینو را به خوبی می شناسیم. او یک هافبک خوب و بازیکنی فیزیکی، هجومی و دونده است. اجتناب ناپذیر است که با توجه به وضعیتی که داریم، می توانم روی او حساب باز کنم. از ابتدای سال در تلاش هستیم تا مشکلات خود را با راه حل های داخلی حل و فصل کنیم. من در تلاش هستم این کار را انجام دهم زیرا از ماه آگست (ابتدای نقل و انتقالات تابستان قبل) گزینه دیگری در مقابلم وجود نداشته است.

مارسلو بروزوویچ

بروزوویچ پسری بسیار خوب و فروتن است. مانند نیکولو بارلا، مارسلو نیز انرژی زیادی در بدن خود دارد و زیاد می دود. چیزی که من از او می خواهم این است که برای جلوگیری از خستگی دویدن را بهینه کند و در موقعیت مناسب قرار بگیرد تا کارایی بیشتری داشته باشد. ما در حال کار روی او هستیم تا وقتی توسط حریف یارگیری می شود عصبی نشود. مارسلو پیشرفت های مهمی در دو فاز مالکیت و عدم مالکیت داشته و یک بازیکن با مسئولیت تر و پخته تر شده است.

هدر دادن موقعیت ها

جنبه مثبتی که وجود دارد این است که موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم و بهترین خط حمله لیگ را داریم. با این حال تبدیل به گل کردن فرصت ها به ما این امکان را خواهد داد که از ناامید شدن از کسب نتیجه ای که شایسته آن هستیم جلوگیری کنیم. اگر شما در گلزنی ناکام باشید، از مسابقات کنار می روید همانگونه که این موضوع در لیگ قهرمانان و کوپا ایتالیا برای ما اتفاق افتاد.

مشکلات اینتر

 مشکلات همیشگی اینتر؟ آنچه در گذشته اتفاق افتاده به من مربوط نیست و فقط می توانم در مورد اتفاقات یک سال و نیم اخیر حضور خود در اینتر صحبت کنم. فکر می کنم از زمان حضور من، اینتر دوباره اعتبار خود را به دست آورده است. ما هنوز در جایی نیستیم که می خواهیم باشیم اما سخت کار می کنیم و فقط یک احمق پیشرفت ما را نمی بیند.ما باید به رشد خود ادامه دهیم و سعی کنیم از همه نظر مثل ذهنیت و کیفیت رشد کنیم. در یک سال و نیم اخیر پیشرفت های مهمی داشته ایم و من فکر می کنم رقبای ما نیز به این پیشرفت های مهم و سریع ما پی برده اند و بنابراین به ما احترام می گذارند. با این اوصاف می دانیم که شکاف موجود را تنها با یک سال و نیم کار نمی توان پر کرد. ما باید به پیشرفت ادامه دهیم و تلاش کنیم تا به جایی برسیم که می خواهیم در آن باشیم.

4 کلین شیت متوالی

این اتفاقی نیست. ما از ابتدای فصل به روش خاصی کارمان را شروع کردیم و در تلاش بودیم با جلوتر آمدن مدافعان و ایجاد فضا پشت آنها، برای بازپس گیری توپ با شدت بیشتری عمل کنیم. این رویکرد اثرات مثبت و منفی را به همراه داشت و باعث شد گل هایی دریافت کنیم. اکنون تعادل را پیدا کرده ایم و پرس کردن در مناطق خاصی از زمین را رها نمی کنیم و فشرده تر می مانیم. این امر بدون اینکه از جنبه تهاجمی تیم کم کند، در سطح دفاعی مزایایی را برای ما به همراه داشته است. ما اکنون کمی متعادل تر هستیم.
کلو
25 بهمن 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =