اینتر دات آی آر _ مدافع هلندی اینتر به تمجید از پیولی و کونته پرداخته است.

در مصاحبه با گاتزتا استفان دی فرای گفت:

لقب دیوار را دوست دارم. قبلاً در هلند لقبی نداشتم. اتفاقاً، وقتی وارد میلان شدم، در حال ساخت دیوار در فیلم معارفه خود بودم. به اندازه کافی خوش شانس بودم که در برخی از مراسم ها چند بار با والتر ساموئل صحبت کردم. او یک فرد خوب است و در زمان بازی یک مدافع بسیار قوی بود. ما به عنوان یک تیم جمع و جور و فشرده شده ایم و این باعث می شود کار در دفاع کردن به صورت تیمی راحت تر شود. ما متحد و صمیمی هستیم و خارج از زمین مسابقه نیز رابطه خوبی با هم داریم و این به ما کمک می کند.

این مدافع میانی 100 بازی برای نراتزوری انجام داده و می گوید که ناامید کننده ترین مسابقه تاکنون شکست مقابل سویا در فینال لیگ اروپا بوده است.

گاهی اوقات به آن دیدار فکر می کنم، اما بلافاصله به این فکر می کنم که منطقی نیست ذهنم را به آنجا ببرم. هرچه رخ داده، رخ داده و تمام شده است. ما فقط می توانیم از شکست ها درس بگیریم. حذف از لیگ قهرمانان؟ در اروپا به وضوح کمبودی حس شده و آنچه در زمین انجام دادیم كافی نبود. ما دوست داشتیم به رقابت در بازی های اروپایی ادامه دهیم، اما اکنون سعی خواهیم کرد در مسابقات کوپا ایتالیا و لیگ خوب عمل کنیم. این واقعیت که ما فقط می توانیم روی این دو جام تمرکز کنیم می تواند به یک مزیت تبدیل شود، اما این فقط و فقط به ما بستگی خواهد داشت. همه کلمات حتی کلمه اسکودتو در فرهنگ لغت من مجاز هستند (یعنی حرف از اسکودتو می شود نمی گوید رسیدن به آن محال است). اما همانطور که نگاه به گذشته بسیار بی فایده است، نگاه کردن از حالا به انتهای فصل نیز بی فایده است. ما با توجه به رتبه در جدول، در رقابت برای فتح اسکودتو هستیم و می خواهیم هر بازی را با برد پشت سر بگذاریم. میلان؟ آنها تیمی خوب و بازیکنان قدرتمند زیادی دارند و بسیار متحد به نظر می رسند. من پیولی را خیلی خوب می شناسم زیرا دو سال با او در لاتزیو کار کردم. او انسانی بسیار خوب و محترم و مربی آماده ای است و از رشد حرفه ای او خوشحالم. کونته ؟ آنتونیو یک برنده است. او ذهنیت، تمایل و انگیزه خودش را به تیم منتقل می کند و سعی می کند از تمام پتانسیلی که ما در درون خود داریم استفاده کند. او به من می گوید که بازیکن خیلی خوب هستم اما باید گاهی سرسخت تر باشم. به لطف کونته، من چند قدم رو به جلو برداشته ام. چیزهای منفی روی ما تاثیری ندارد و ما منفی باف نیستیم زیرا متحدیم و روی هدف متمرکز شده ایم و انتقاداتی که از ما می شود را فراموش می کنیم.
کلو
30 دسامبر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.