اینتر دات آی آر _ نگاهی انداخته ایم به مهم ترین اخباری که در روز 8 بهمن منتشر شده اند.

یوونتوس با بردن اسپال، حریف اینتر در مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا شد. به گزارش گاتزتا، دیدار رفت دربی ایتالیا سه شنبه هفته آینده (دوم فوریه) در میلان و دیدار برگشت نیز یک هفته بعد (سه شنبه نهم فوریه) در تورین برگزار خواهد شد. ساعت هر دو دیدار نیز 23:15 به وقت ایران خواهد بود. اینتر به دلیل دو کارته شدن حکیمی و لوکاکو در بازی با میلان، این دو بازیکن را در بازی رفت برابر یووه در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش Il Sole 24 Ore، اینتر تا آخرین روز های ژانویه، دستمزد معوقه دو ماه جولای و آگست (تابستان قبل) بازیکنان و مربیان خود را پرداخت می کند. دستمزد ماه ژانویه نیز به زودی و در ماه آینده میلادی پرداخت خواهد شد. بنابراین فقط دستمزد معوقه دو ماه نوامبر و دسامبر (آبان و آذر) باقی می ماند که سعی خواهد شد با بازیکنان و مربیان (از جمله اسپالتی که تا پایان فصل با اینتر قرارداد دارد) روی زمان پرداخت آن توافق شود. فدراسیون فوتبال ایتالیا تا 16 ماه آینده میلادی به باشگاه ها فرصت داده دستمزد بازیکنان خود را بپردازند تا خطر کسر امتیاز احتمالی را به صفر برسانند.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، الساندرو لوچی، ایجنت ادین ژکو در تلاش بود امکان معاوضه قرضی این مهاجم بوسنیایی با کریستین اریکسن به مدت 6 ماه را فراهم کند اما اینتر متقاعد نشد. اکنون شانس ماندن اریکسن در اینتر بیشتر شده چراکه همچنان خبری از پیشنهاد متقاعد کننده نبوده است.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر پیشنهاد قرضی تاتنهام برای کریستین اریکسن را رد کرد. نراتزوری این پیشنهاد که رایگان بوده را غیر قابل قبول درنظر گرفته و از آن عصبانی شده است (بخاطر رایگان بودن). همچنین پیشنهاد لسترسیتی به اینتر برای اریکسن، انتقال قرضی غیر رایگان به ارزش 4 میلیون یورو بوده است. باشگاه انگلیسی به اینتر اعلام کرد دستمزد او تا انتهای فصل را می پردازد. اریکسن به دلیل تفاوت قوانین مالیاتی ایتالیا و انگلستان، یک سری مزایای مالیاتی را از دست می داد، بنابراین دستمزد بالاتری را درخواست داشت تا دستمزد خالصش در لستر با دستمزد خالصی که در اینتر می گیرد برابر شود. بنابراین معامله به نتیجه نرسید.

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، اگر مالکین اینتر عوض شوند، در ساختار مدیریتی تغییراتی ایجاد می شود (بجای دو مدیر اجرایی که در حال حاضر ماروتا و آنتونلو هستند یک مدیر در راس کار خواهد بود) و احتمال دارد جونتولی، مدیر ورزشی فعلی ناپولی جای آسیلیو را بگیرد.

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک در مصاحبه با اف سی اینتر نیوز اعلام کرد اگر لوکاکو نقش مهمی در قهرمان کردن اینتر در سری آ ایفا کند، ممکن است حتی به توپ طلا برسد. مارتینز گفت لوکاکو که به سطح جدیدی از پختگی رسیده، وقتی قرار بود راهی اینتر شود به این مربی گفته که برای قهرمانی به نراتزوری خواهد رفت.

به گزارش آنسا ممکن است برای زلاتان ابراهیموویچ و روملو لوکاکو محرومیت های بیشتری درنظر گرفته شود (لوکاکو که  گفته می شود در تونل زلاتان را تهدید به قتل کرده دیدار با یووه را به دلیل دو کارته شدن از دست داده درحالی که زلاتان اگر سال بعد هم در میلان باشد در اولین دیدار این تیم در کوپا غائب خواهد بود). اکنون باید منتظر رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا ماند. گزارش پائولو والری، داور مسابقه مورد بررسی قرار می گیرد تا مشخص شود که آیا به خاطر توهین کردن این دو مهاجم به زبان انگلیسی به یکدیگر، این داور هر چه که آنها به یکدیگر گفته اند را یادداشت کرده یا نه. سپس کمیته انضباطی بر طبق یادداشت داور بررسی ها را برای صدور حکم انجام خواهد داد. فقط در صورت عدم اطلاعات کافی کمیته انضباطی می تواند از دادستان فدراسیون درخواست تحقیقات تکمیلی کند. گاتزتا، نیز گزارش مشابهی منتشر کرده است. در این گزارش آمده کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا روز جمعه حکم خود در مورد لوکاکو و ابراهیموویچ را اعلام می کند. اگر پائولو والری گزارش دهد که فقط برای صورت به صورت شدن آنها و نه برای توهین های رد و بدل شده به این دو کارت زرد نشان داده ، دادستان می تواند تحقیقات بیشتری مثل شواهد تلویزیونی را درخواست کند تا به توهین ها پی ببرد. درخواست شواهد تلویزیونی در موارد استثنایی توسط دادستان، فقط در صورت عدم وجود چیزی در گزارشهای داور امکان پذیر است.

کلو
۹ بهمن ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *