“در مقابل تیمی بازی کردیم که در فرمی عالی است. فکر میکنم آنها در چند بازی گذشته فقط یک امتیاز کمتر از ما کسب کرده بودند و در سری آ در 7 بازی اخیرشان بدون شکست بودند. ما میزان مناسبی از عزم و تمایل را نشان دادیم و اجازه ندادیم جنوا کار خاصی انجام دهد. سه گل زدیم و پرین را وادار به چند عکس العمل مهم کردیم. ما خوشحالیم زیرا کار سخت ما در حال جواب دادن است. تیم ما رفته رفته به توانایی های خود باور پیدا می کند و شروع به مدیریت شرایط ، به خصوص هنگامی که توپ را در اختیار نداریم ، کرده است. پخته تر شده ایم اما با این اوصاف هنوز 14 بازی باقی مانده و ما باید در این مسیر باقی بمانیم و بدون توجه به نام حریف، سطح تمرکز خود را حفظ کنیم. این تنها راه انجام کاری بزرگ و شاد کردن هوادارانمان است.

تیم به محض حذف از سایر رقابت های خود پیمان اسکودتو بسته؟ پیمان اسکودتو وجود نداشته است. وقتی پیراهن اینتر را به تن می کنید، همیشه باید برای قهرمانی جاه طلب باشید. تاریخ این را به ما می گوید. مدت زیادی است که اینتر موفق به کسب عنوانی نشده است. با این حال، در ماه آگست (فینال لیگ اروپا) علی رغم اینکه اولین سال حضور من در این باشگاه بود بسیار به کسب یک عنوان قهرمانی نزدیک شدیم.

میزان ناامیدی که بخاطر حذف خود از لیگ قهرمانان احساس کردیم ، شاید باعث شد که بفهمیم برای رقابتی تر شدن باید سطح و استاندارد خود را بالاتر ببریم. اگر همین الان در لیگ قهرمانان حضور داشتیم ، فکر می کنم می توانستیم حرفی برای گفتن در این رقابت ها داشته باشیم.

ما نباید فراموش کنیم که فاصله اینتر با یوونتوس در سالهای اخیر حدود 20 امتیاز بود. ما فصل گذشته یک گام بزرگ رو به جلو برداشتیم و در این فصل نیز به راه خود در همان مسیر در حال ادامه دادن هستیم. ما در حال انجام کار مهمی هستیم و حس همکاری و یگانگی را در تیم ایجاد کردیم، اما 14 بازی دیگر باقی مانده بنابراین فقط باید به این مسیر ادامه دهیم.

وضعیت فعلی باشگاه و افزایش اتحاد؟ وقتی شما در اینتر مربی یا بازیکن هستید ، به احترام به تاریخ باشگاه و هوادارانش، باید فقط روی آنچه در زمین اتفاق می افتد تمرکز کنید. من فقط باید روی آنچه که در توان من است، تأثیر بگذارم و این باید برای بازیکنان نیز صدق کند. بیهوده است انرژی خود را صرف چیزهایی کنید که مربوط به ما نیست. ما باید بر آنچه می توانیم روی آن تأثیر بگذاریم تمرکز کنیم.

استراحت به بازیکنان اصلی در بازی روز پنجشنبه با پارما جهت آمادگی آنها برای بازی دوشنبه شب با آتالانتا؟ چهار روز فرصت برای ریکاوری پس از هر بازی وجود دارد. ما برای پارما که دوست من دآورسا مربیگری آنها را برعهده دارد و یک مربی خوب است احترام زیادی قائلیم. ما با بهترین تیم ممکن بازی خواهیم کرد.

امشب بازی رم و میلان را تماشا خواهم کرد. از آن جایی که به فوتبال علاقه زیادی دارم، پس قطعاً امشب برای تماشای این بازی مقابل تلویزیون خواهم بود.”

کلو
11 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + بیست =