اینتر دات آی آر _ کونته باز هم از نیاز بازیکنانش برای پیشرفت در گلزنی گفته است.

صحبت های آنتونیو کونته با رای اسپورت پس از تساوی با یووه را می خوانید:

به نظرم باید از موقعیت هایی که در طول 180 دقیقه ایجاد کرده بودیم نهایت استفاده را می بردیم. فکر می کنم ما دو تیم را دیدیم که در 180 دقیقه تا پایان جنگیدند اما متاسفانه ما بهای دو گلی که در بازی رفت به یووه هدیه دادیم را پرداخت کردیم. امشب در تلاش بودیم هرچه زودتر گلزنی کنیم زیرا می دانستیم اگر یک گل بزنیم آنها بیشتر به دردسر می افتند. متاسفم زیرا تکلیف اینگونه مسابقات در دو بازی رفت و برگشت مشخص می شود و ما با تمایل و عزمی راسخ به هر نحوی تلاش خود را کردیم. یک تیم در فوتبال اشتباهاتی می کند و باید از اشتباهات خود درس بگیرد و دوباره شروع کند. فرم لوکاکو پس از درگیری با زلاتان؟ این یک مسابقه دشوار بود و ما در برابر یوونتوس بازی می کردیم که بازیکنان بسیار خوبی دارد. روملو در 100٪ فرم خود به نظر نمی رسید اما او حتی امروز همه توان خود را گذاشت. مقاطعی وجود دارد که یک بازیکن در فرم بهتری است و در مواقع دیگر نیز اینگونه نیست. او بازیکن مهمی برای ماست. اریکسن؟ کریستین نقش خود را ایفا کرد. ما با قرار دادن او در کنار بروزوویچ می خواستیم دو بازیساز داشته باشیم و یوونتوس را با مشکل روبرو کنیم. از عملکرد و تلاش اریکسن راضی هستم. حذف از دومین رقابت و تمرکز روی اسکودتو؟ ما همیشه سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است برای پیشرفت کردن سخت کار کنیم و همیشه سرمان بالا باشد. دوست داشتیم در لیگ قهرمانان بمانیم و برای صعود تلاش کردیم و در کوپا ایتالیا نیز به مانند سال قبل در مرحله نیمه نهایی حذف شدیم. باید کار کنیم تا به جایی که دوست داریم در آن باشیم برسیم اما هنوز به آنجا نرسیدیم. سفری آغاز شده و ما از اشتباهات درس می گیریم و به کار خود ادامه می دهیم. با این حال اینتر اعتبار خود را باز یافته است. ما حریفان را می ترسانیم و امروز یووه را ترساندیم.

گفته می شود پس از سوت پایان بازی بین کونته و آنیلی، رئیس یووه درگیری لفظی رخ داده است. کونته در این باره گفت:

یوونتوس باید حقیقت را بگوید. من فکر می کنم داور چهارم آنچه را که در طول مسابقه اتفاق افتاده بود را شنید و دید. آنها باید مودب تر باشند. آنها به جوانمردی (اخلاق ورزشی) و احترام بیشتری نسبت به کسانی که کار می کنند نیاز دارند.

کونته در پایان صحبت های خود، در مورد سنسی و مارتینز نیز صحبت کرد:

سنسی باید اعتماد به نفس خود را دوباره پیدا کند. متأسفانه او سال سختی را پشت سر گذاشت و بدشانسی های زیادی داشت. سعی می کنم به او کمک کنم تا اعتماد به نفس خود را در زمین بازیابی کند زیرا طبیعی است که وقتی چنین مصدومیت های پی در پی برای یک بازیکن اتفاق می افتد او کمی اعتماد بنفسش را از دست می دهد. لائوتارو؟ من دوباره تکرار می کنم که ما امشب مقابل یک تیم بسیار خوب بازی می کردیم. به اینجا آمدیم تا با شخصیت بازی کنیم اما هرکسی نمی تواند آن را انجام دهد. با این حال از نظر عملکرد من نمی توانم شکایت زیادی داشته باشم. البته ما می توانستیم در مقابل دروازه بهتر عمل کنیم اما وقتی من در مورد مسیری که می خواهیم طی کنیم صحبت می کنم به این موضوع (پیشرفت در استفاده از موقعیت ها) نیز اشاره دارم. مارتینز جوان است و توانایی های زیادی دارد و تازه فصل دوم خود به عنوان یک بازیکن ترکیب اصلی در سری آ را پشت سر می گذراند. ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که او مشکلات ما را حل کند. ما باید به عنوان یک تیم و با هم کار کنیم و نباید تقصیر ها را به گردن بازیکنان بیندازیم.
کلو
21 بهمن 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − 4 =