اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 10 دی :

  1. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر و اتلتیکو مادرید هنوز به طور جدی برای جذب مارکوس آلونسو اقدام نکرده اند. اینتر در ژانویه یا به صورت معاوضه یا به صورت قرضی می تواند بازیکن جدید بگیرد.
  2. به گزارش فابریتزیو رومانو، پی اس جی تاکنون اقدامی برای جذب کریستین اریکسن نکرده اما آمدن پوچتینو به این تیم می تواند اوضاع را تغییر دهد.
  3. به گزارش فابریتزیو رومانو اینتر به اولیویه ژیرو علاقه داشت اما چلسی تا انتهای فصل او را نگه می دارد.
  4. راجا ناینگولان که امروز در تست های پزشکی کالیاری در شهر رم شرکت کرد، در مصاحبه با توتومرکاتو وب گفت خودش را در دسترس اینتر قرار داد اما به او فرصتی داده نشد.
  5. به گزارش رومئو آگرستی، اینتر نیز به مانند یووه به رودریگو دی پائول علاقه دارد اما معامله با اودینزه در ژانویه سخت خواهد بود چراکه این تیم می خواهد برای بقا در سری آ تلاش کند و بهترین بازیکنانش را به راحتی از دست نمی دهد.
  6. به گزارش گاتزتا روز گذشته در جلسه آنتونیو کونته و مدیران اینتر مشخص شد مالکان چینی گفته اند که بخاطر تاثیرات بد شیوع ویروس کرونا روی وضعیت مالی، باید هرچه سریعتر هزینه های باشگاه به ویژه در دستمزد ها کاهش پیدا کند. آسیلیو و ماروتا برای واگذاری برخی بازیکنان مازاد باید راه حلی پیدا کنند و ممکن است مثل قبل، پرداخت دستمزد ها نیز به تعویق بیفتد.
  7. به گزارش گاتزتا بخاطر انتقال راجا ناینگولان به کالیاری، آنتونیو کونته آماده است تا ماتیاس وسینو را دوباره به تیم بازگرداند و این اولین گام در ریاضت اقتصادی نراتزوری خواهد بود. وسینو پس از چند ماه دوری از میادین، از امروز کار با توپ را آغاز کرده است.
  8. به گزارش گاتزتا، اگر در ژانویه پینامونتی جدا شود، اینتر برای جایگزینی او به دنبال مهاجمی می رود که هزینه بسیار پایینی داشته باشد (تقریبا نزدیک به صفر).
  9. منابع مختلفی در ایتالیا در مورد امیدواری اینتر برای جذب پاپو گومز در ژانویه با هزینه ای کم اخباری را منتشر کرده اند.
کلو
10 دی 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *