اینتر دات آی آر _ نگاهی به آمار منتشر شده توسط اینتر و اپتا از بازی شب گذشته:

  1. اینتر برای هفتمین بازی متوالی خانگی خود در سری آ پیروز شد. آخرین مرتبه ای که اینتر به این رکورد در بازی های خانگی رسیده بود به دسامبر 2018 باز می گردد.
  2. بنونتو حتی یک ضربه به سمت دروازه اینتر نزد. قبل از بازی دیشب آخرین مرتبه ای که یک حریف ایتالیایی نتوانسته بود حتی یک ضربه به سمت دروازه نراتزوری بزند به آپریل 2018 و بازی برابر کالیاری باز می گشت (پیروزی 4-0).
  3. اینتر برای سومین بازی متوالی در سری آ موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد. هندانوویچ اکنون 274 دقیقه است که دروازه خود را بسته نگه داشته است.
  4. دو گل از سه گل اینتر در دقایق ابتدایی بازی های این فصل سری آ برابر بنونتو زده شده است. گل به خودی شب گذشته ایمپروتا در دقیقه 6 و همچنین گل دقیقه اول لوکاکو در بازی رفت این دو گل سریع هستند.
  5. اینتر شب گذشته تعداد گل های خود در لیگ فصل جاری را به عدد 49 رساند تا همچنان بهترین خط حمله لیگ را داشته باشد. در بین تیم های حاضر در 5 لیگ معتبر، فقط بایرن مونیخ بیشتر از اینتر گل زده است (57 گل در بوندسلیگا).
  6. لائوتارو مارتینز شب گذشته با زدن گل دهم خود در این فصل از سری آ در تعداد گل دو رقمی شد. او در تمامی رقابت های این فصل نیز 11 گل به ثمر رسانده است (یک گل در لیگ قهرمانان برابر رئال). بنابراین اینتر تنها تیم است که در این فصل از سری آ دو بازیکن 2 رقمی در تعداد گل زده دارد (لوکاکو 14 گل).
  7. لائوتارو مارتینز جوانترین بازیکنی در فصل جاری سری آ است که حداقل 10 گل به ثمر می رساند. او همچنین چهارمین جوان در 5 لیگ برتر اروپا است که حداقل 10 گل به ثمر رسانده است. هالند، وامانگیتوکا (اشتوتگارت) و امباپه که حداقل 10 گل به ثمر رسانده اند، از مهاجم آرژانتینی افعی ها جوانتر هستند.
  8. لائوتارو مارتینز در بین جوانترین بازیکنان غیر ایتالیایی تاریخ اینتر که توانسته اند حداقل 30 گل در سری آ برای این تیم به ثمر برسانند، نفر سوم است. لائوتارو در سن 23 سالگی موفق به زدن 30 گل برای اینتر شده در حالی که ایکاردی و رونالدو در 22 سالگی به این تعداد گل رسیدند.
  9. لوکاکو پس از گلزنی با هر دو پا در برابر بنونتو چهاردهمین گل خود در این فصل از سری آ را به ثمر رساند. تعداد گلهای فصل جاری مهاجم بلژیکی در تمامی رقابت ها نیز به 20 گل از 26 حضور رسیده است. در کل، مهاجم 27 ساله تاکنون 150 گل در 307 بازی در پنج لیگ برتر اروپا به ثمر رسانده است (68 گل برای اورتون، 37 گل برای اینتر، 28 گل برای منچستریونایتد، 17 گل برای وست برومویچ). لوکاکو در این فصل 10 گل در سن سیرو به ثمر رسانده در حالی که سال گذشته او فقط 8 گل زده بود.
کلو
31 ژانویه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.