اینتر دات آی آر _ نگاهی به نکات آماری از دیدار شب گذشته ارائه شده توسط اینتر و اپتا:

  1. اینتر با بردن یوونتوس، ششمین برد متوالی خانگی خود در سری آ را کسب کرد. قبل از شب گذشته، آخرین برد اینتر برابر یووه به سپتامبر 2016 باز می گشت (زمان دی بوئر).
  2. آخرین باری که اینتر با نتیجه 2-0 یوونتوس را شکست داد به آپریل 2010 باز می گردد؛ زمانی که نراتزوری با گل های اتوئو و مایکون پیروز شد.
  3. آنتونیو کونته بعنوان یک مربی برای اولین بار موفق به شکست دادن یوونتوس شد.
  4. آرتورو ویدال برای اولین بار از ماه می 2015 موفق به گلزنی در سری آ شد. از 36 گلی که هافبک شیلیایی در سری آ به ثمر رسانده، فقط دو گل از جمله گل دیشب با ضربه سر زده شده است.
  5. قبل از ویدال آخرین بازیکنی از اینتر که به تیم سابقش یوونتوس در سری آ گلزنی کرده بود کریستین ویری نام دارد (سال 2004).
  6. آرتورو ویدال هشتمین بازیکنی می شود که برای هر دو تیم اینتر و یوونتوس در دربی ایتالیا گلزنی کرده است. نام هفت بازیکنان دیگر بدین شرح است: جوزپه مئاتزا، پیترو سرانتونی، جیووانی فراری، سرجیو گوری، پیترو فانا، روبرتو بونینسنیا و آلدو سرنا.
  7. نیکولو بارلا شب گذشته پنجمین پاس گل خود را داد در حالی که در فصل قبل 4 پاس گل داده بود. او شب گذشته دومین گل خود را نیز به ثمر رساند درحالی که در فصل قبل فقط یک گل زده بود (به ورونا).
  8. بارلا تنها هافبک میانی متولد 1997 به بعد است که در سری آ حداقل 10 گل زده است.
  9. پاس گل بلند و زیبای الساندرو باستونی به بارلا 61.3 متر را طی کرد. او جوانترین مدافع میانی با حداقل 2 پاس گل در پنج لیگ برتر اروپا در فصل 2020/21 است.
کلو
29 دی 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + چهار =