اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر با همکاری اپتا از دیدار شب گذشته اینتر و ناپولی:

آنتونیو کونته شب گذشته برای پنجاهمین بار اینتر را در سری آ هدایت کرد. او در این 50 بازی آمار 32 برد، 13 مساوی و 5 شکست را ثبت کرده است. کونته سومین مربی تاریخ اینتر است که در 50 مسابقه ابتدایی خود در سری آ حداقل 32 برد کسب کرده است. فقط آلدو اولیویری و ژوزه مورینیو با 34 برد در 50 بازی ابتدایی آمار بهتری نسبت به کونته دارند.

اینتر شب گذشته برای سومین بازی متوالی در سری آ موفق به شکست دادن ناپولی شد. بدین ترتیب کونته به دومین مربی تاریخ اینتر تبدیل شد که در سه مسابقه ابتدایی خود موفق به شکست دادن ناپولی می شود. پیش از او فقط آلفردو فونی بین سال های 1952-1953 موفق به کسب چنین موفقیتی شده بود.

روملو لوکاکو با گل شب گذشته خود اینتر را 27 امتیازی کرد. مهاجم بلژیکی در کسب 15 امتیاز از این 27 امتیاز به نراتزوری کمک کرده و از این رو به بازیکنی تبدیل شده که تاکنون بیشترین تأثیر را در سری A داشته است.

روملو لوکاکو در رقابت های سری آ و لیگ قهرمانان این فصل موفق به زدن 14 گل شده و مشترکا در کنار ابراهیموویچ و رونالدو( با 10 گل) بهترین گلزن فعلی سری آ محسوب می شود. لوکاکو با زدن این 10 گل برای نهمین فصل متوالی موفق می شود در 5 لیگ معتبر اروپا گل هایش را دو رقمی کند؛ کاری که رونالدو و لواندوفسکی نیز انجام داده اند (لوکاکو از فصل 2012/13 که به صورت قرضی در وست بروموویچ بود و 17 گل به ثمر رساند، همیشه گل هایش در لیگ های ایتالیا و انگلستان دو رقمی بوده است).

روملو لوکاکو در 5 بازی این فصل اینتر در ورزشگاه جوزپه مه آتزا موفق به گلزنی شده است (در سری آ). ویری در فصل 2002/03 آخرین بازیکنی است که چنین کاری انجام داده بود.

روملو لوکاکو از زمانی که به اینتر آمده، پشت 10 ضربه پنالتی قرار گرفته و تمامی آنها را به گل تبدیل کرده است.

شب گذشته اینتر برای اولین بار در این فصل از سری آ موفق شد در ورزشگاه جوزپه مه آتزا دروازه خود را بسته نگه دارد. آخرین باری که اینتر در این ورزشگاه کلین شیت کرده بود به بازی با همین ناپولی در فصل قبل باز می گردد (پیروزی 2-0).

اینتر شب گذشته موفق شد برای چهارمین بازی متوالی خانگی در سری آ مقابل ناپولی دروازه خود را بسته نگه دارد (ناپولی از زمان استفانو پیولی نتوانسته در سری آ دروازه اینتر را در جوزپه مه آتزا باز کند). آخرین باری که اینتر در 4 دیدار متوالی خانگی در سری آ برابر پارتنوپی کلین شیت کرده بود به 1980 باز می گردد.

نیمه اول 7 مسابقه از 18 مسابقه اینتر در تمام مسابقات این فصل 0-0 تمام شده است. در سری A ، اینتر تیمی است که در نیمه دوم بیشترین امتیاز را به تعداد امتیازات خود اضافه کرده است (10 امتیاز). علاوه بر این، نراتزوری 16 گل از 30 گل این فصل خود را در 30 دقیقه پایانی به ثمر رسانده است.

کلو
۲۷ آذر ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *