اینتر دات آی آر _ نگاهی به مهم ترین اخبار آخرین ساعات سال 1399:

  1. آندره آ رانوکیا هنوز جلسه ای با مدیران اینتر در مورد تمدید قرارداد نداشته و هر احتمالی در انتهای فصل، یعنی زمانی که قراردادش به اتمام می رسد، وجود دارد. او در حال حاضر روی کمک به هم تیمی ها جهت بردن اسکودتو متمرکز شده است. کونته اخیرا در مصاحبه ای نقش بازیکنانی باتجربه مثل رانوکیا که اکثرا نیمکت نشین هستند را مهم دانسته بود (گاتزتا).
  2. اینتر، رم و میلان تیم های ایتالیایی علاقه مند به جذب آندره آ بلوتی در پایان فصل هستند. قرارداد او تا ژوئن 2022 با تورینو معتبر است (اف سی اینتر نیوز).
  3. تمام تست های کرونا که از مجموعه اینتر در روز جمعه گرفته شد منفی بودند و فقط یک مورد مثبت در تست های روز پنجشنبه دیده شده که بازیکن نبوده است. فردا یکشنبه تست های جدیدی گرفته خواهد شد و اگر نتایج منفی باشند تمرینات از روز دوشنبه از سر گرفته می شود و بازیکنان ملی پوش نیز می توانند میلانو را با رعایت پروتکل ها (مثل پرواز با جت شخصی) ترک کنند (گاتزتا).
  4. جوزپه ماروتا مدیر اجرایی اینتر که به ویروس کرونا مبتلا شده بود، پس از بهتر شدن وضعیت جسمانی اش از بیمارستان مرخص شده است (گاتزتا).
  5. با توجه به دستمزد بالای آرتورو ویدال (سالانه 6 میلیون یورو) شانس انتقال او به مارسی در تابستان زیاد نیست (Le10Sport).
  6. به گزارش گاتزتا السید هوسای، مدافع کناری ناپولی در انتهای فصل به صورت آزاد جدا می شود و این باشگاه فدریکو دی مارکو را برای جانشینی او مدنظر دارد. هلاس ورونا دی مارکو را به صورت قرضی از اینتر به خدمت گرفته و احتمالا بند خرید او را فعال می کند (گاتزتا).
  7. بارسلونا برای جذب جورجینو واینالدوم به صورت آزاد، رقیبی به نام اینتر دارد. قرارداد این هافبک 30 ساله و هلندی فقط تا انتهای فصل با لیورپول معتبر است (AS).
  8. زدنیک زمن، سرمربی سابق چند تیم ایتالیایی گفت اینتر برای فتح اسکودتو مجبور به دست کشیدن از لیگ قهرمانان نبود و با چنین تیم و چنین کادری، می توانست از عهده شرکت در دو یا سه جام برآید. زمن می گوید بازیکنان اینتر و کونته در آن مقطع که از اروپا حذف شدند نسبت به قدرت و توانایی های خود متقاعد نبودند (کوریره دلا اسپورت).
  9. مراسم بهترین های فوتبال ایتالیا موسوم به گران گالا دل کالچو برگزار شد و تیم منتخب فصل 2019/20 اعلام شد. دی فرای و بارلا نمایندگان اینتر در تیم منتخب بودند. دوناروما، بونوچی، گوزنس، تئو هرناندز، لوئیز آلبرتو، پاپو گومز، دیبالا، رونالدو و ایموبیله نیز 9 بازیکن دیگر به شمار می رفتند.
morteza babaei
1 فروردین 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + هشت =