اینتر دات آی آر _ رادو در بازی برابر ساسولو درون دروازه اینتر قرار خواهد گرفت.

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، پس از ابتلای سمیر هندانوویچ و دنیلو دی آمبروزیو به ویروس کرونا، تنها در عرض یک روز و نیم، شور و شوق در کمپ آپیانو جنتیله به وحشت تبدیل شده است. اینتر اکنون می ترسد که بازیکنان بیشتری در تیمش به این ویروس مبتلا شوند. با توجه به کمتر شدن دوره نهفتگی این ویروس، آزمایشات در چند روز آینده وضعیت را مشخص خواهد کرد. یا قرار است سطح دلهره با نتایج غیر قابل پیش بینی افزایش یابد یا اینکه آنتونیو کونته به خاطر عدم نفوذ بیشتر این ویروس در تیمش نفس راحتی می کشد.

روز سه شنبه بود که مشخص شد دنیلو دی آمبروزویو به کرونا مبتلا شده است. او تا صبح روز یکشنبه در اردوی اینتر در تورین حضور داشت و سپس با احساس اولین علائم بیماری در آن روز به میلان بازگشت. پس از تایید شدن کرونای این مدافع ایتالیایی، از کل تیم در روز سه شنبه تست مولکولی گرفته شد. نتایج ظهر چهارشنبه رسید و نتیجه تست همه از جمله هندانوویچ منفی بود. با این حال دروازه بان اسلوونیایی که علائم آنفولانزا را داشت، در تمرین دیروز غیبت کرد. ظهر چهارشنبه و قبل از هم تیمی ها از هندانوویچ تست دوباره گرفته شد که نتیجه آن یعنی تایید ابتلا، عصر دیروز آمد.

اینتر تاکنون و در مقاطع مختلف 11 مورد ابتلا به این ویروس را داشته است. امروز پنجشنبه نتیجه تست های جدیدی که روز گذشته گرفته شد مشخص می شود و دوباره تست های جدیدی گرفته خواهد شد. شانسی که به اینتر رو کرده این است که پس از بازی با ساسولو، بازی های ملی خواهد آمد و لیگ حدود 13 روز تعطیل می شود. در مورد مدیران نیز تست کرونای آسیلیو منفی شده اما این اتفاق هنوز برای ماروتا رخ نداده است.

اگر بازیکنی باشد که کونته حتی زیر شکنجه هم به او میدان می دهد، آن بازیکن هاندانوویچ نام دارد. حالا که این شرایط پیش آمده یونوت رادو قرار است برابر ساسولو درون دروازه قرار بگیرد. کاپیتان اینتر هم انتظار می رود برای بازی با بولونیا در دسترس شود. آخرین باری که رادو در سری آ گلری کرده در دسامبر 2019 بوده و او اکنون کمی زنگ زده شده است! در آن مقطع او در جنوا حضور داشت و 4 گل از اینتر در سن سیرو دریافت کرد. البته او در سال 2020 نیز یک بار در کوپا ایتالیا و در بازی تورینو-جنوا گلری کرده بود.

جالب اینجاست که رادو فقط یک بار برای اینتر بازی کرده که برابر همین ساسولو بوده است. در ماه می 2016 و در بازی ساسولو-اینتر، رادو که در آن زمان گلر سوم اینتر بود به جای کاریتزوی مصدوم به میدان آمد و در نوزده دقیقه حضورش در زمین گلی دریافت نکرد (اینتر در زمین ساسولو 3-1 باخت). اکنون او رشد کرده و پخته تر شده و در سلسه مراتب اینتر بالاتر آمده است. دلیل و مدرک این حرف؟ این موضوع که نام او در لیست اینتر در لیگ قهرمانان وارد شد اما نام پادلی خط خورد. رادو پیانو می نوازد. او عاشق چیزهای کلاسیک است زیرا به نظر می رسد او را آرام می کند. اما اکنون بدون هندانوویچ آرامشی وجود ندارد.

morteza babaei
28 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − شش =