اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز اول فرودین 1400:

  1. به گزارش دنیله لونگو خبرنگار ایتالیایی اینتر برای جذب آزاد هافبک مورد علاقه کونته یعنی جورجینیو واینالدوم دو مانع در مقابل خود می بیند. اولی این است که هافبک هلندی حداقل 9، 10 میلیون یورو دستمزد می خواهد که این رقم با توجه به مشکلات مالی نراتزوری و سقف حقوق باشگاه کار را سخت می کند. مانع دوم برای اینتر نیز حضور جدی بارسلونا در رقابت است که باعث شده بلوگرانا شانس بیشتری داشته باشد.
  2. به گزارش The Sunday Times، بارسلونا در حال نهایی کردن انتقال آزاد جورجینیو واینالدوم به صورت آزاد است و اینتر به دلیل برخی مشکلات از جذب او کنار کشیده است. یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول نیز می خواهد رودریگو دی پائول که از اهداف اینتر محسوب می شود را بعنوان جانشین هافبک هلندی جذب کند.
  3. به گزارش اسکای، اگر نتایج تست های کرونای اعضای اینتر در روز دوشنبه نیز منفی باشد، احتمالا بازیکنان ملی پوش نراتزوری می توانند مجوز ترک میلانو را دریافت کنند چراکه امکان دارد مقامات بهداشتی لومباردی این مجوز را صادر کنند. فدراسیون های 4 کشور بلژیک، دانمارک، کرواسی و اسلواکی در حال وارد کردن فشار هستند تا ملی پوشان اینتری خود را در “فیفا دی” در اختیار داشته باشند.
  4. تارکوویچ، سرمربی تیم ملی اسلواکی گفت وضعیت اشکرینیار در اینتر تحت نظر است و مطمئن باقی می ماند که این مدافع می تواند به اردوی اسلواکی ملحق شود.
  5. وحید هلیلهودزیچ سرمربی تیم ملی مغرب به اکیپ اعلام کرد به همه بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم های آفریقایی از جمله اشرف حکیمی و یا سفیان آمرابات (فیورنتینا) دو بازیکن مراکشی حاضر در سری آ باید اجازه سفر و حضور در اردوی تیم های ملی کشورشان داده شود و فیفا نباید بی عدالت رفتار کند.
  6.  گاتزتا دلا اسپورت از احتمال رقابت تابستانی اینتر، میلان و یوونتوس برای جذب جانلوکا اسکاماکا خبر داده است. او در تابستان قبل توسط ساسولو به جنوا قرض داده شد. اینتر در تابستان به دنبال یک مهاجم فیزیکی برای نیمکت نشینی لوکاکو است.
  7. ارنستو پلگرینی، رئیس سابق اینتر در مصاحبه امروز خود با کالچومرکاتو اعلام کرد به دلیل توصیه کارل هاینتس رومنیگه، لوتار ماتئوس را برای اینتر خریداری کرد.
  8. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر در سال 2000 یعنی زمانی که رونالدینیو در گرمیو حضور داشت به دنبال آوردن او به ایتالیا و همراه کردن این بازیکن با رونالدو نازاریو در تیم خود بود. پس از ارائه پیشنهاد توسط اینتر، رونالدینیو آن را رد کرد زیرا دوست نداشت زیر سایه رونالدو در اینتر قرار بگیرد و در نهایت به پی اس جی رفت.
morteza babaei
2 فروردین 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 18 =