اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه ششمین روز از دی ماه:

  1. به گزارش اف سی اینتر نیوز، وست هم و آرسنال به رقابت با پی اس جی برای جذب اریکسن اضافه شده اند. پیشنهاد وست هم که پس از جدایی فلیپه اندرسون به دنبال یک بازیکن هجومی است قرضی بوده اما اینتر در ابتدا به دنبال فروش و عدم ضرر است. همچنین هنوز احتمال معاوضه پاردس و اریکسن بین اینتر و پی اس جی وجود دارد.
  2. به گزارش کالچو مرکاتو، یکی از بازیکنانی که اینتر او را زیر نظر دارد میکل دامسگارد از سمپدوریا است. این هافبک 20 ساله و دانمارکی آمار دو گل و دو پاس گل در فصل جاری سری آ را از خود ثبت کرده و شاید نراتزوری برای او اقدام کند. قیمت دامسگارد اکنون 20 میلیون یورو است.
  3. ایجنت لائوتارو مارتینز در مصاحبه با اوله اعلام کرد موکلش هنوز سه سال دیگر قرارداد دارد و از حضور در اینتر خوشحال است. او گفت هرتیمی که می خواهد ایل تورو را جذب کند باید با اینتر به توافق برسد.
  4. ایل چیرینگیتو روز گذشته خبر داده بود اتلتیکو مادرید در آستانه جذب مارکوس آلونسو است. به گزارش متئو مورتو از اسکای ایتالیا، بعید است اتلتیکومادرید برای جذب آلونسو اقدام کند. گفتنی است اینتر یکی از تیم های علاقه مند به مدافع چپ اسپانیایی به شمار می رود.
  5. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر همچنان به طور جدی در حال کار برای جذب مارکوس پائولو، مهاجم 19 ساله فلومیننزه به صورت رایگان در تابستان است اما باشگاه برزیلی قصد دارد به او پیشنهاد قراردادی سه ساله جهت تمدید ارائه کند و در آن بند آزاد سازی با رقمی معقول بگذارد.
  6. به گزارش اسکای ایتالیا و کالچو مرکاتو، آتالانتا قصد ندارد به پاپو گومز اجازه دهد در ژانویه به صورت رایگان جدا شود و حداقل 8 تا 10 میلیون یورو برایش می خواهد. ماروتا رابطه بسیار خوبی با آتالانتا دارد و در حال حاضر منتظر است تا از وضعیت بازیکن آرژانتینی و قیمت او در صورت جدایی مطلع شود.
  7. به گزارش اسکای ایتالیا در ساعت گذشته مدیران آتالانتا در تلاش بوده اند اختلاف بین پاپو گومز و گاسپرینی را حل کنند. با وجود اینکه فروش گومز محتمل ترین گزینه است اما نمی توان احتمال ماندن وی را رد کرد. اگر آتالانتا تصمیم بگیرد گومز را بفروشد اینتر برای جذب او به فروش نیاز خواهد داشت.
  8. به گزارش رای اسپورت، اگر ماتیاس وسینو حاضر به کاهش دستمزد خود باشد سمپدوریا حاضر به جذب او خواهد بود.
کلو
6 دی 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =