اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر و اپتا از بازی شنبه شب مقابل فیورنتینا که با نتیجه 4-3 خاتمه یافت:

  1. لائوتارو مارتینز که فصل قبل 21 گل  برای نراتزوری به ثمر رسانده بود فصل جدید را با یک گل پشت محوطه شروع کرد و با ضربه خود در صحنه گل دوم نیز باعث شد چکرینی گل به خودی بزند. همه سه گل آخری که لائوتارو در سری آ زده از بیرون محوطه جریمه بوده است.
  2. قبل از لائوتارو مارتینز آخرین بازیکنی که سه گل پشت محوطه متوالی برای اینتر در سری آ زده بود فردی گوارین نام دارد که در سال 2015 این کار را انجام داد.
  3. لائوتارو مارتینز در سال 2020 موفق به زدن 4 گل از پشت محوطه جریمه شده است. در 5 لیگ معتبر اروپا فقط چالهانعلو از میلان با 8 و مالینوسکی از آتالانتا با 5 ، گل های خارج از محوطه بیشتری نسبت به ایل تورو زده اند.
  4. اینتر در اولین بازی این فصل و فصل قبل در سری آ موفق به زدن 4 گل شده است(فصل قبل برابر لچه). این اتفاق برای اولین بار از سال 1961 رخ می دهد. در آن زمان اینتر در سه بازی اول خود در طی سه فصل متوالی 4 گل زده بود.
  5. روملو لوکاکو تنها بازیکنی است که در هر دو دیدار ابتدایی اینتر در دو فصل اخیر گل زده است. در 4 بازی اول فصل اخیری که لوکاکو در سری آ و لیگ برتر انگلیس به میدان رفته موفق به زدن 4 گل شده است.
  6. در بازی شب گذشته برابر فیورنتینا سمیر هندانوویچ چهارصد و هفتاد و نهمین (479) بازی خود در سری آ را انجام داد و جای آنجلو پروتزی در رتبه ششم دروازه بان هایی که بیشترین بازی را در سری آ انجام داده اند گرفت.
  7. دنیلو دی آمبروزیو شب گذشته موفق شد گل پیروزی بخش اینتر را با ضربه سر به ثمر برساند. در 5 فصل اخیر سری آ فقط دو مدافع، بیشتر از دی آمبروزیو با ضربه سر گل زده اند. اولی استفان دی فرای با 10 گل و دومی مارکو فراری با 6 گل. دی آمبروزیو نیز در 5 فصل اخیر 5 گل با ضربه سر زده است.
  8. اینتر پس از بازی شب گذشته اکنون 6 بازی در سری آ را که تا دقیقه 85 از حریف خود عقب بوده، با پیروزی پشت سر گذاشته است. این مورد برای اینتر بیشتر از هر تیم دیگری در تاریخ سری آ رخ داده است (نراتزوری شب گذشته گل های سوم و چهارم را در دقایق 87 و 89 گل به ثمر رساند).
کلو
6 مهر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 19 =