اینتر دات آی آر _ اینتر و اپتا نکاتی از بازی روز گذشته مقابل ورونا منتشر کردند:

  1. اینتر موفق شد برای سیزدهمین بازی خانگی متوالی در رقابت های سری آ پیروز شود. برای دومین بار در تاریخ است که اینتر در 13 بازی متوالی خانگی پیروز می شود. اولین بار این اتفاق در فصل 2010/11 رقم خورده بود.
  2. اینتر برای چهارمین بازی متوالی خانگی با اختلاف فقط یک گل حریف خود را شکست داد (آتالانتا، کالیاری، ساسولو و ورونا). همچنین کلین شیت هندانوویچ باعث شد اینتر اکنون بهترین خط دفاعی سری آ را داشته باشد (اینتر یک گل از یووه کمتر دریافت کرده).
  3. اینتر پس از پیروزی 3-0 مقابل جنوا، در 9 بازی اخیرش در سری آ، آمار 7 پیروزی و 2 تساوی را ثبت کرده که تمام 7 پیروزی با اختلاف یک گل بوده است. همچنین اینتر فقط در سه بازی از این 9 دیدار (مقابل ساسولو، پارما و تورینو) بیشتر از یک گل زده است.
  4. اینتر در 6 دیدار گذشته خود در لیگ ایتالیا به طور متوسط ​​1.17 گل در هر بازی به ثمر رسانده است (7 گل در 6 بازی). این در حالی است که نراتزوری در 8 بازی قبل تر خود به طور متوسط ​​2.5 گل زده بود (20 گل).
  5. متئو دارمیان روز گذشته چهارمین گل فصل جاری خود را به ثمر رساند که سومین گل او در سری آ محسوب می شد (گل دیگر او در لیگ قهرمانان برابر گلادباخ بود). از نظر تعداد گل، فصل جاری بهترین فصل دارمیان در دوران حرفه ایش به حساب می آید.
  6. درست مثل بازی با کالیاری که متئو دارمیان در دقیقه 77 گل زد و اینتر را برنده کرد، او در بازی با ورونا نیز در دقیقه 76 این کار را انجام داد.  اشرف حکیمی نیز بازیکنی بوده که پاس های این دو گل را برای دارمیان ارسال کرده است.
  7. دارمیان در بازی با ورونا بعنوان یار تعویضی به بازی آمد و قفل بازی را شکست. آخرین مرتبه ای که یک بازیکن تعویضی اینتر به بازی آمد و نتیجه بازی را به 1-0 تغییر داد، باستونی بود که در ژانویه 2020 برابر لچه گلزنی کرد (اینتر سپس گل تساوی را دریافت کرد و آن دیدار 1-1 شد).
  8. اشرف حکیمی با پاس گل روز گذشته خود به آمار 6 گل و 6 پاس گل رسید. در بین مدافعان 5 لیگ معتبر، فقط حکیمی و گوزنس هستند که آمار حداقل 6 گل و حداقل 6 پاس گل را از خود ثبت کرده اند.
morteza babaei
6 اردیبهشت 1400

1 دیدگاه در “هشت نکته آماری از دیدار اینتر-هلاس ورونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 2 =