اینتر دات آی آر _ نگاهی به نکات منتشر شده توسط اینتر و اپتا از دیدار شب گذشته برابر بولونیا:

  1. اینتر موفق به کسب نهمین پیروزی متوالی خود شد. شاگردان کونته از شروع نیم فصل دوم به ترتیب تیم های بنونتو، فیورنتینا، لاتزیو، میلان، جنوا، پارما، آتالانتا، تورینو و بولونیا را شکست داده اند. بنابراین اینتر سومین تیم در تاریخ سری آ می شود که نیم فصل دوم را با 9 پیروزی پی در پی شروع می کند.
  2. قبل از بازی شب گذشته آخرین مرتبه ای که اینتر موفق به کسب 9 برده متوالی شده بود به فصل 2006/07 باز می گردد. در آن فصل نراتزوری با سرمربیگری روبرتو مانچینی رکورد تاریخی 17 برد متوالی را ثبت کرد.
  3. اینتر شب گذشته پنجمین برد متوالی خارج از خانه خود را به دست آورد. این اتفاق برای اولین بار از نوامبر 2019 رخ می دهد ( تیم کونته در آن مقطع 7 پیروزی متوالی خارج از خانه کسب کرد).
  4. اینتر مطمئناً مقابل بولونیا سابقه خوبی دارد. نراتزوری برای هفتاد و دومین بار در سری آ برابر روسوبلو پیروز شد که این تعداد برد برای افعی بیشتر از تعداد برد برابر هر تیم دیگری است. همچنین باید یادآوری کرد آخرین مرتبه ای که بولونیا، اینتر را در زمین خود شکست داده در سال 2002 بوده است.
  5. بولونیا برای دومین بار در این فصل (اولین آن در نوامبر 2020 مقابل ناپولی) در یک بازی خانگی موفق به گلزنی نشد.
  6. شب گذشته روملو لوکاکو بیستمین گل خود در فصل جاری سری آ را به ثمر رساند (26 گل در تمام رقابت ها). مهاجم بلژیکی هفتمین بازیکن تاریخ اینتر شد که حداقل 20 گل در دو فصل متوالی سری آ به ثمر می رساند. قبل از لوکاکو، 6 بازیکن اینتر به نام های ویری، نیرس، ایکاردی، مه آتزا، آمادی و بونینسنیا حداقل 20 گل در دو فصل متوالی زده بودند (یعنی حداقل 40 گل در مجموع دو فصل).
  7. لوکاکو 4 گل از 7 گل آخرش را با پای راست به ثمر رسانده است. این در حالی است که او در 32 بازی قبل تر از آن، این تعداد گل (4) را با پای غیر تخصصی اش به ثمر رسانده بود (پیشرفت در استفاده از پای راست).
  8. لوکاکو 5 بار در برابر بولونیا گلزنی کرده است. او فقط در برابر جنوا (6 گل) آمار بهتری در زمینه گلزنی برابر یک تیم مشخص داشته است (جنوا و بولونیا تیم های محبوب برای لوکاکو).
morteza babaei
15 فروردین 1400

2 دیدگاه در “هشت نکته آماری از دیدار بولونیا-اینتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =