اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار روز 10 فروردین:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اگر اتفاق خاصی نیفتد قرارداد آندره آ رانوکیا تمدید نمی شود بنابراین اینتر به یک مدافع جدید نیاز خواهد داشت. تماس های اولیه با نیکولا ماکسیموویچ که فقط تا انتهای فصل با ناپولی قرارداد دارد، برقرار شده است. برخی تیم های انگلیسی نیز به ماکسیموویچ علاقه دارند اما او دوست دارد همچنان در سری آ بازی کند.
  2. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر در تابستان قبل 50 میلیون یورو برای میلان اشکرینیار درخواست داشت اما با توجه به اینکه وضعیت مدافع اسلواک متحول شده و به خوبی به عنوان یک بازیکن ثابت در ترکیب در حال کار است، اینتر در تابستان 2021 حداقل 75 تا 80 میلیون یورو برای او می خواهد. این رقم کار را برای تاتنهام سخت می کند.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر با 630.1 میلیون یورو بدهکارترین باشگاه سری آ است (حدود 375 میلیون یورو از آن اوراق قرضه است که باید در سال بعدی پرداخت شود). در رتبه بندی بدهکارترین باشگاه ها آاس رم با 552.3، یوونتوس با 458.3 ، میلان با 151.8 و لاتزیو با 146.9 میلیون یورو بدهی پس از اینتر قرار گرفته اند.
  4. به گزارش اسکای آلمان مونشن گلادباخ بند خریدی برای دائمی کردن قرارداد قرضی والنتینو لاتسارو ندارد. آینده او همچنان نامشخص است اما بعید به نظر می رسد قراردادش دائمی شود. گاتزتا نیز چند روز قبل گزارش داده بود مصدومیت های متوالی لاتسارو باعث شده گلادباخ قید خرید او را بزند.
  5. به گزارش جرارد رومرو، خبرنگار نزدیک به بارسلونا با توجه به گران بودن جذب ارلینگ هالند، لائوتارو مارتینز مجددا به لیست اهداف بارسا اضافه شده و احتمالا آبی و اناری ها در صورت اقدام، به دنبال وارد کردن بازیکن به معامله با اینتر باشند.
  6. به گزارش منابع مختلف مثل گاتزتا و اسکای نتیجه تست کرونای ماتیاس وسینو منفی اعلام شده است. دی آمبروزیو و دی فرای هنوز مثبت هستند و هندانوویچ نیز در روزهای قبلی از شر کرونا خلاص شد.
  7. به گزارش آنسا در جلسه امروز هیئت مدیره اینتر مشخص شد که نراتزوری در 6 ماه نخست دوره مالی 2020/21 یعنی از اول جولای تا انتهای دسامبر 2020 (اواسط تیر ماه تا اواسط دی ماه) 62.7 میلیون یورو ضرر و زیان در حساب هایش دیده است (بخاطر تاثیرات بسته بودن ورزشگاه ها و افزایش میزان دستمزدها). این درحالی است که در 6 ماه نخست دوره مالی قبلی ضرر اینتر 32.7 میلیون یورو بود. همچنین مالکان چینی نراتزوری مجددا تاکید کرده اند که مثل سابق به حمایت مالی از باشگاه ادامه می دهند.
morteza babaei
11 فروردین 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + دو =