اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز سوم اردیبهشت.

  1. به گزارش Il Sole 24 Ore، گروه سرمایه گذاری آمریکای Bain capital در موقعیت بسیار خوبی برای دادن وام 250 میلیون یورویی به اینتر قرار دارد و احتمالا به زودی همه چیز نهایی می شود. سه گروه Fortress, King Street ، Oaktree نیز از شانس کمتری برخوردار هستند.
  2. به گزارش گاتزتا، اینتر علاوه بر علاقه به خوان موسو، دروازه بان اودینزه و همچنین بدون فراموش کردن نام گابریل برازائو، دروازه بان جوان خود که به صورت قرضی در رئال اویدو حضور دارد، به مارکو سیلوستری از هلاس ورونا نیز علاقه مند است. سیلوستری با توجه به سن بالاتر (30) و مدت قراردادش با ورونا که فقط تا 2022 معتبر است گزینه ارزان تری نسبت به موسو (حداقل 20 میلیون یورو) به حساب می آید. احتمالا هر گلری که بیاید نیمکت نشین هندانوویچ خواهد شد.
  3. به گزارش گاتزتا کونته که از حضور در اینتر راضی است، در پایان فصل با استیون ژانگ صحبت خواهد کرد تا در مورد برنامه ها مثل بودجه فصل بعد مطلع شود. باوجود مشکلات مالی، نشانه ای از اینکه مالکان نراتزوری به دنبال فروش بازیکنان کلیدی تیم هستند دیده نمی شود.
  4. مدیر ورزشی گلادباخ در مصاحبه با کیکر گفت در مورد آینده والنتینو لاتسارو در روزها و هفته های آینده صحبت خواهد شد. او گفت با توجه به خطر بدتر شدن اوضاع مالی، گلادباخ خریدهای بزرگی انجام نمی دهد اما آنها در فصل آینده یک تیم با کیفیت بالا خواهند داشت.
  5. جانلوکا پالیوکا بار دیگر گفت اینتر بهتر است به جای خرید دروازه بانانی مثل مرت (ناپولی) و موسو (اودینزه)، هندانوویچ را برای 3-4 سال دیگر نگه دارد. پالیوکا همچنین گفت بهترین گزینه ای که اینتر می تواند خریداری کند یان اوبلاک است اما او گرانقیمت است (پس هندانوویچ حفظ شود).
  6. به گزارش اسکای اینتر و 11 تیم دیگر، فعلا به دلیل مشارکت در پروژه شکست خورده سوپرلیگ اروپا از طرف یوفا مجازات نخواهند شد اما در آینده ممکن است محرومیت هایی اعمال شود.
  7. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اینتر هنوز تصمیم واضحی در مورد آینده استفانو سنسی نگرفته و اعتماد کونته به او فقط به اندازه کمی از بین رفته است. اگر سنسی نتواند متقاعدکننده ظاهر شود اینتر پیشنهادهای حداقل 20 میلیون یورویی برای او را بررسی می کند. سویا و فیورنتینا از تیم های علاقه مند به هافبک ایتالیایی محسوب می شوند.
مرتضی بابایی
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

1 دیدگاه در “هفت خبر کوتاه روز 23 آوریل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *