اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز 8 دی:

  1. به گزارش اسکای ایتالیا در حال حاضر آرسنال در موقعیت بهتری نسبت به سایر رقبا برای جذب کریستین اریکسن قرار دارد.
  2. به گزارش لارپوبلیکا اینتر برای جذب ژروینیو، فوروارد ساحل عاجی پارما رقیبی به نام آ.اس رم را در مقابل دارد.
  3. به گزارش کوریره دلا اسپورت اینتر قصد ندارد 10 میلیون یورو برای پاپو گومز به آتالانتا پرداخت کند. اینتر تنها در صورتی اقدام می کند که آتالانتا ناینگولان یا وسینو را در معامله بپذیرد یا اینکه قرارداد گومز فسخ شود. پارما نیز علاقه ای به معاوضه ژروینیو-پینامونتی ندارد و پول نقد می خواهد. معاوضه کوین لازانیا و پینامونتی بین اینتر و اودینزه نیز پیچیده است.
  4. به گزارش کوریره دلا اسپورت اوریگی، مهاجم لیورپول توسط مدیربرنامه هایش به اینتر و چند باشگاه دیگر پیشنهاد شده است.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، فردا سه شنبه کونته، ماروتا و آسیلیو دیدار می کنند تا در مورد بازار نقل و انتقالات ژانویه صحبت کنند. اینتر برای خرید ابتدا نیاز به فروش دارد و به همین دلیل احتمال انجام معاوضات وجود دارد. پینامونتی که در حال ترک اینتر است، یا به بنونتو می رود یا با ژروینیو معاوضه می شود.
  6. به گزارش کوریره دلاسرا، پیشنهاد میلان به دوناروما برای تمدید قرارداد دستمزد 7 میلیون یورویی است. رایولا، ایجنت دوناروما برای این دروازه بان از اینتر و یوونتوس نیز پیشنهاد انتقال آزاد در تابستان آینده دریافت کرده و او با استفاده از این دو پیشنهاد قصد فشار وارد کردن به میلان برای دستمزدی بهتر را دارد.
  7. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اینتر پیشنهادات برای ایوان پریشیچ در ژانویه را بررسی می کند. نام وسینو نیز از لیست فروش اینتر خط خورده است.
کلو
8 دی 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − شش =