اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 16 آذر:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو اینتر نسبت به سایر تیم ها شانس بیشتری برای جذب آزاد مارکوس پائولو، مهاجم 19 ساله فلومیننزه در تابستان آینده دارد. تماس ها برای جذب این مهاجم 187 سانتی متری که می تواند در پست وینگر نیز بازی کند در جریان است.
  2. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اینتر برای فروش کریستین اریکسن حدود 30 میلیون یورو می خواهد. او نمی خواهد کل فصل روی نیمکت بنشیند بنابراین در ژانویه جدا می شود. اینتر از انتقال قرضی که بتواند به اجباری تبدیل شود و یا معاوضه با بازیکنی که مناسب 3-5-2 باشد استقبال می کند.
  3. به گزارش اف سی اینتر نیوز، تیم های هرتابرلین، لورکوزن، دورتموند، بایرن مونیخ، اتلتیکو مادرید، پی اس جی و چند تیم انگلیسی به اریکسن علاقه دارند. احتمال معاوضه او و تولیسو بین بایرن مونیخ و اینتر وجود دارد.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت رابطه آنتونیو کونته با راجا ناینگولان رابطه سردی شده است. کونته قصد ندارد ناینگولان را در پروژه خود بگنجاند و نینجا نیز قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات ژانویه باشگاه را ترک کند و احتمالا به کالیاری بازگردد.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت نگرش آنتونیو کونته در مورد کریستین اریکسن و راجا ناینگولان مثل هم است و هر دو در ژانویه جدا خواهند شد. احتمال معاوضه اریکسن و پاردس بین اینتر و پی اس جی وجود دارد.
  6. منبع بلژیکی به نام Het Laatste Nieuws گزارش داده کالیاری احتمالا در ژانویه راجا ناینگولان را به صورت دائمی به خدمت خواهد گرفت. اینتر برای او حدود 10 میلیون یورو می خواهد.
  7. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو ماجراجویی کریستین اریکسن در اینتر تقریبا به پایان خود رسیده است. اینتر در تابستان حاضر به قرض دادن او نبود اما در ژانویه احتمالا حاضر به این نوع معامله است و امکان معاوضه نیز وجود دارد.
کلو
6 دسامبر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.