اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 15 مرداد:

  1. به گزارش گاتزتا اینتر در صورت فروش روملو لوکاکو با رقم 120 میلیون یورو حدود 50 میلیون یورو بودجه خواهد داشت. اینتر به محض جدایی لوکاکو با فیورنتینا برای ولاهوویچ وارد مذاکره خواهد شد و احتمالا همان فرمولی را به ویولا پیشنهاد خواهد داد که یوونتوس با آن فدریکو کیه زا را جذب کرد (قرضی غیر رایگان با حق خرید قابل تبدیل به اجباری). با این حال کار ساده نیست چراکه فیورنتینا 60 میلیون یورو می خواهد.
  2. به گزارش گاتزتا، دوان زاپاتا گزینه آلترناتیو اینتر در صورت ناکامی در جذب ولاهوویچ است. آتالانتا برای زاپاتا 40 میلیون یورو + پاداش می خواهد درحالی که اینتر حاضر نیست از 35 فراتر رود.
  3. به گزارش کارلو لائودیزا خبرنگار معتبر ایتالیایی چلسی پیشنهاد خود برای لوکاکو را به 110 میلیون بعلاوه داویده زاپاکوستا افزایش داد. با این حال اینتر فقط پول نقد به اندازه 120 میلیون یورو می خواهد اما معامله با 115 به علاوه پاداش احتمالا نهایی می شود. واضح است که ژانگ تصمیم نهایی را خواهد گرفت.
  4. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو چلسی حاضر شده دو پیشنهاد برای لوکاکو به اینتر ارائه کند. یکی 105 میلیون یورو + زاپاکوستا و دیگری 110/115 میلیون یورو به صورت نقدی. با این حال اینتر زاپاکوستا را نمی خواهد زیرا دنزل دومفرایز از پی اس وی آیندهوون انتخاب اول برای سمت راست است.
  5. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو پیشنهاد 115 میلیون یورویی و احتمالی چلسی برای لوکاکو به احتمال زیاد مورد موافقت اینتر قرار خواهد گرفت.
  6. به گزارش پاسکواله گوارو، ژانگ برای حداقل سه خرید در صورت فروش لوکاکو اطمینان خاطر داده است؛ جذب دو مهاجم و یک وینگ بک که احتمالا ناهیتان ناندز نخواهد بود.
  7. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر در صورت فروش لوکاکو دو مهاجم می خواهد. گزینه اصلی بعنوان جایگزین مهاجم بلژیکی دوان زاپاتا است که برای جذب او توافقات ابتدایی حاصل شده و فقط آتالانتا ابتدا باید جانشینی مثل آبراهام پیدا کند. مهاجم دوم نیز گزینه ای است که به صورت قرضی (اسکاماکا از ساسولو) و یا آزاد (ژکو از رم) در دسترس باشد. با این حال مورینیو نمی خواهد ژکو را از دست بدهد.
morteza babaei
16 مرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.