اینتر دات آی آر _ نگاهی به هفت خبر کوتاه روز 12 شهریور:

  1. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، هزینه انتقال الکساندر کولاروف به اینتر یک میلیون یورو به علاوه 500 هزار یورو پاداش است و قرارداد او نیز یک ساله با قابلیت تمدید برای سال دوم خواهد بود. دوشنبه یا سه شنبه نیز زمان تست های پزشکی کولاروف است.
  2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر در حال مذاکره با ورونا برای جذب اولیویر یورگنس مهاجم 17 ساله است. او از ژانویه فصل قبل به صورت قرضی در رم حضور داشت و در تیم زیر 17 ساله ها آمار 4 گل در 4 بازی را از خود ثبت کرد (به دلیل کرونا این لیگ تعطیل شد). لستر و والنسیا نیز به این بازیکن علاقه دارند.
  3. میلان اشکرینیار در مورد شایعات جدایی اش از اینتر به رسانه ای در اسلواکی گفت دلیلی برای جدایی نمی بیند و کونته نیز می خواهد او باقی بماند.
  4. کریستین اریکسن در مصاحبه با یکی از منابع دانمارکی اعلام کرد از تصمیمش برای پیوستن به اینتر خوشحال است.
  5. به گزارش کوریره دلا اسپورت اینتر از اسپال برای جذب محمد فارس، وینگ بک چپ الجزایری این تیم وقت خواسته و تقاضا کرده معامله با لاتزیو را فعلا نهایی نکند. پیشنهاد لاتزیو 7 میلیون یورو بعلاوه 2 میلیون یورو پاداش بوده اما اسپال 10 میلیون یورو می خواهد.
  6. به گزارش کالچو مرکاتو، اینتر پریشیچ را به تاتنهام برای قرار گرفتن در معامله اندومبله پیشنهاد کرده اما این باشگاه لندنی او را نمی خواهد و ترجیح می دهد معاوضه با اشکرینیار انجام شود.
  7. به گزارش کوریره دلا اسپورت اینتر به الکس مرت دروازه بان ناپولی علاقه دارد و برای جذب او حاضر است کاندروا بعلاوه پول نقد پیشنهاد کند اما ناپولی بعید است این پیشنهاد را بپذیرد زیرا حداقل 50 میلیون یورو می خواهد.
کلو
۱۲ شهریور ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *