اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز نهم آذر:

  1. روز شنبه مارکا مدعی شده بود لائوتارو مارتینز از ژرژ مندس، ایجنت معروف دنیای فوتبال (ایجنت رونالدو) درخواست کرده تیمی برای او پیدا کند زیرا به دنبال جدایی است. یک روز بعد ایجنت مارتینز در مصاحبه ای این اخبار را نادرست اعلام کرد و گفت ایل تورو در میلانو احساس خوبی دارد.
  2. کوستانتینو، کمک مربی تیم ملی مجارستان در مصاحبه با اف سی اینتر نیوز علاقه اینتر به دومینیک سوبوسلای، هافبک هجومی و مجار باشگاه سالزبورگ را تایید کرد.
  3. کوریره دلا اسپورت در چاپ روز یکشنبه خود آنتونیو کونته را به دلیل اینکه در بازی با ساسولو از نیکولو بارلا مثل انگولو کانته بازی گرفته تحسین کرده است. همچنین روزنامه های امروز به تمجید از عملکرد دارمیان در برابر ساسولو پرداخته اند.
  4. تست کرونای مارسلو بروزوویچ که ابتدا منفی و سپس روز گذشته غیر منفی شد، در نهایت صبح روز یکشنبه به طور قطعی منفی اعلام شد تا او بتواند مقابل گلادباخ در دسترس باشد.
  5. به گزارش کالچومرکاتو، نیکولا میلنکوویچ، مدافع صرب فیورنتینا که تا 2022 با این تیم قرارداد دارد، قصد تمدید ندارد. اینتر، اتلتیکو مادرید و میلان تیم های علاقه مند به میلنکوویچ به شمار می روند.
کلو
9 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − یک =