اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 16 فروردین:

  1. به گزارش گاتزتا با توجه به محرومیت الساندرو باستونی (5 کارته) و آماده نبودن الکساندر کولاروف برای بازی با ساسولو، احتمالا یکی از بین متئو دارمیان و دنیلو دی آمبروزیو در خط دفاعی سه نفره و در کنار دی فرای و اشکرینیار قرار خواهد گرفت. رانوکیا نیز بعید است در ترکیب قرار بگیرد زیرا حضور همزمان او و دی فرای خط دفاعی را کند تر می کند.
  2. به گزارش گاتزتا با توجه به محرومیت مارسلو بروزوویچ (5 کارته)، شانس روبرتو گالیاردینی برای قرار گرفتن در ترکیب اینتر در بازی چهارشنبه برابر ساسولو بیشتر از استفانو سنسی خواهد بود. کریستین اریکسن نیز بعنوان رجیستا (جانشین بروزوویچ) بازی را آغاز خواهد کرد. ویدال نیز هنوز آمادگی از ابتدا قرار گرفتن در ترکیب را ندارد.
  3. به گزارش روزنامه پرتغالی A Bola، اسپورتینگ لیسبون برای خرید ژائو ماریو، رقیبی به نام رئال بتیس را دارد. باشگاه اسپانیایی حتی حاضر است ویلیام کاروالیو، هافبک تنومند و پرتغالی خود را وارد معامله با اینتر کند. با این حال تمایل اسپورتینگ برای دائمی کردن قرارداد قرضی ماریو زیاد است.
  4. به گزارش موندو دپورتیوو، انتقال روملو لوکاکو به بارسلونا تقریبا غیرممکن است زیرا مهاجم بلژیکی در میلانو احساس خوبی دارد و اینتر نیز حداقل 100-110 میلیون یورو برایش می خواهد.
  5. به گزارش گاتزتا اینتر با الساندرو باستونی برای تمدید قرارداد به توافق رسیده اما نیاز دارد فورا امضای قرارداد و مراحل رسمی را انجام دهد زیرا تیم هایی مثل منچسترسیتی به این مدافع جوان علاقه دارند.
morteza babaei
16 فروردین 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =