اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز پنجشنبه 22 آبان:

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت پیشنهاد اینتر برای تمدید قرارداد لائوتارو مارتینز دستمزد 5 میلیون یورویی است اما خواسته این بازیکن 7.5 است. قرارداد فعلی مارتینز تا 2023 اعتبار دارد بنابراین زمان برای مذاکره وجود خواهد داشت.
  2. منبع فرانسوی Sport.fr مدعی است ماسمیلیانو الگری گزینه اصلی پی اس جی در صورت اخراج توخل بود اما مربی ایتالیایی رویای سرمربیگری در اینتر را دارد و بنابراین او به پی اس جی نخواهد رفت. در صورت اخراج توخل، تیاگو موتا یا پوچتینو گزینه های پی اس جی خواهند بود.
  3. به گزارش کالچو مرکاتو اینتر احتمالا در نقل و انتقالات ژانویه یک مهاجم بعنوان نیمکت نشین لوکاکو می خرد. ژیرو از چلسی و میلیک از ناپولی که هر دو فقط تا پایان فصل قرارداد دارند، گزینه های نراتزوری محسوب می شوند. با توجه به کمتر بودن قیمت ژیرو جذب او محتمل تر است.
  4. به گزارش توتو اسپورت، اینتر به سه بازیکن ناپولی به نام های میلیک، هیسای و ماکسیموویچ توجه ویژه ای دارد زیرا در انتهای فصل قراردادشان منقضی می شود. احتمال اقدام در ژانویه برای میلیک وجود دارد زیرا اینتر یک مهاجم تخصصی می خواهد (پینامونتی متقاعد کننده نبوده) و شاید نام وسینو وارد معامله با ناپولی شود. این روزنامه احتمال معاوضه آرماندو ایتزو و وسینو بین اینتر و تورینو را نیز رد نکرده است.
  5. به گزارش توتو اسپورت اینتر به دنبال جذب آزاد داوید آلابا، سرخیو آگوئرو و آنخل دی ماریا در تابستان نیست زیرا دستمزد آنها در محدوده بودجه اینتر و دستمزدی که این تیم می دهد قرار ندارد. آلابا که 10 میلیون یورو دستمزد می گیرد برای تمدید از بایرن تقاضای 15 میلیون یورو کرده در حالی که دستمزد سالانه دی ماریا و آگوئرو به ترتیب 12 و 14.5 میلیون یورو است. خوان برنات از پی اس جی نیز دیگر بازیکنی است که در تابستان بازیکن آزاد می شود و اینتر ممکن است او را جذب کند چراکه دستمزد سنگینی ندارد (4.1 میلیون یورو).
کلو
12 نوامبر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.