اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز اول اسفند ماه:

 1. به گزارش منابع آرژانتینی اینتر با وجود مشکلات مالی همچنان به تیاگو آلمادا، هافبک متولد 2001 ولزسارزفیلد آرژانتین علاقه مند است.
 2. جیندونگ ژانگ مالک اینتر اعلام کرد شرکتش باید روی تجارت اصلی خود یعنی خرده فروشی متمرکز شود و سرمایه گذاری در امور غیرمرتبط با خرده فروشی (یعنی فوتبال) را به حداقل برساند.
 3. به گزارش گاتزتا اینتر نگران صحبت های امروز جیندونگ ژانگ نیست. در واقع منبعی از اینتر به این روزنامه گفته ژانگ اینتر را یکی از امور غیر مرتبط با خرده فروشی در نظر نمی گیرد زیرا او اینتر را بعنوان یک پُل بین فعالیت های خود در چین و غرب می بیند.
 4. به گزارش گاتزتا خانواده ژانگ برای حل مشکلات مالی نراتزوری به دنبال یک وام هستند. یک صندوق ناشناس یک وام سودمند را پیشنهاد داده اما چینی ها آن را رد کرده اند زیرا از آنها درخواست شده بود سهام 69 درصدی خود در اینتر را گرو بگذارند. این یعنی اگر خانواده ژانگ نمی توانست آن پول را بازگرداند باید کل سهام خود در اینتر را به آن صندوق واگذار می کرد و به همین دلیل آنها حاضر به پذیرش چنین ریسکی نشدند.
 5. به گزارش گاتزتا خانواده ژانگ امیدشان برای ادامه پروژه خود در اینتر را کاملاً از دست نداده اند زیرا آنها همچنان امیدوار هستند محدودیت های دولت چین برای خارج کردن سرمایه از این کشور تغییر یابد. اگر پس از بهتر شدن اوضاع کرونا در جهان در چند ماه آینده این قانون توسط دولت چین تغییر نکند، آنها مجبور به فروش اینتر خواهند شد.
 6. به گزارش گاتزتا بن ناصر هافبک میلان دربی برابر اینتر را به دلیل مصدومیت از دست می دهد.
 7. آندره آ استراماچونی در مصاحبه با گاتزتا به تمجید از اشرف حکیمی پرداخت و گفت این بازیکن یکی از ستاره های اینتر است که گاهی اوقات او را یاد مایکون می اندازد. استراماچونی همچنین ابراز امیدواری کرد کونته همچنان به اریکسن بازی دهد.
 8. مایکون اعلام کرد اشرف حکیمی بازیکنی است که تفاوت ایجاد می کند اما مقایسه کردن دشوار است چراکه او و اشرف ویژگی های خاص خود را دارند. مایکون همچنین گفت دیدار یکشنبه اینتر و میلان برای تعیین قهرمان سری آ تعیین کننده خواهد بود.
 9. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت ارزش میلان اشکرینیار اکنون به 60 میلیون یورو رسیده و اینتر پیشنهادات کمتر از این رقم را بررسی نخواهد کرد.
 10. به گزارش منبع آلمانی Rheinische Post والنتینو لاتسارو که به صورت قرضی از اینتر به گلادباخ پیوسته هنوز نمی داند آینده اش در کدام تیم خواهد بود چراکه مارکو رز، سرمربی فصل بعد گلادباخ نخواهد بود (رز به دورتموند می رود).
 11. به گزارش گاتزتا به احتمال زیاد کونته همان ترکیب دیدار برابر لاتزیو را به مصاف میلان می فرستد. تنها شک کونته پست هافبک متزالای چپ است که اریکسن برای بازی در آن شانس بیشتری نسبت به ویدال و گالیاردینی دارد.
 12. به گزارش منابع مختلف استفانو سنسی به دلیل مصدومیت عضلانی بعید است به بازی روز یکشنبه برابر میلان برسد.
 13. به گزارش گاتزتا نیکولو بارلا در اینتر می ماند و کاپیتان بعدی نراتزوری می شود و بنابراین باشگاه های دیگر شانس زیادی برای جذب او ندارند.
 14. به گزارش کالچو مرکاتو مدیران اینتر برای تابستان خرید یک دروازه بان سطح بالا، یک مهاجم چهارم فیزیکی بعنوان نیمکت نشین لوکاکو، یک نیمکت نشین در پست رجیستا برای بروزوویچ و یک وینگ بک با کیفیت در سمت چپ را بعنوان نیازهای تیم می بینند اما وضعیت فروش این باشگاه کار آنها را سخت کرده است. آسیلیو و ماروتا هنوز نمی دانند در تابستان به چه کسی باید پاسخ بدهند و چه مقدار بودجه خواهند داشت.
کلو
1 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *