اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 25 فروردین:

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، با بازگشت استیون ژانگ به ایتالیا بودجه اینتر مشخص خواهد شد. اینتر برای اینکه فصل بعد بتواند در اروپا رقابت کند در تابستان به یک مدافع، یک وینگ بک چپ، یک هافبک باکیفیت و یک مهاجم نیاز دارد و جذب این گزینه ها بررسی خواهد شد. وضعیت 3 بازیکن به نام های کولاروف، ویدال و سانچز نیز ارزیابی می شود (احتمال جداییشان وجود دارد چراکه علاوه بر سن بالا دستمزد بالا هم دارند).
  2. به گزارش تلگراف، لائوتارو مارتینز از مدتها قبل در رادار منچستریونایتد بوده اما باشگاه انگلیسی مایل نبود در تابستان قبل بند فسخ 94 میلیون پوندی او (111 میلیون یورویی) را فعال کند. مارتینز در تابستان ممکن است با رقم کمتری در دسترس یونایتد باشد چراکه اینتر با مشکلات مالی رو به رو است.
  3. به گزارش Desporto ao Minuto اسپورتینگ لیسبون برای دائمی کردن قرارداد قرضی ژائو ماریو مشتاق است اما دستمزد خالص 3 میلیون یورویی او مشکلی جدی محسوب می شود ( به گفته این منبع پرتغالی اینتر به نونو مندس، مدافع چپ جوان اسپورتینگ علاقه دارد و شاید ماریو برای کم کردن قیمت او وارد معامله شود). اگر اسپورتینگ لیسبون کنار بکشد، سویا حاضر است پاپو گومز را وارد معامله با اینتر برای جذب ماریو کند. لوپتگی، سرمربی فعلی سویا از زمان حضورش در پورتو، هافبک پرتغالی را تحسین می کند.
  4. به گزارش دنیله لونگو، رودریگو دی پائول، هافبک آرژانتینی همچنان مورد توجه اینتر و کونته قرار دارد. اودینزه 40 میلیون یورو می خواهد و اینتر می تواند پینامونتی و به ویژه لوسیان آگومه را برای کاهش پول نقد وارد معامله کند. پی اس جی در نیز رقابت حضور دارد.
مرتضی بابایی
14 آوریل 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.