اینتر دات آی آر _ اینتر به دنبال کاهش هزینه ها.

به گزارش گاتزتا اینتر در راستای تلاش برای ایجاد ثبات مالی در دراز مدت می خواهد هزینه های کاری خود را 15 درصد کاهش دهد. استیون ژانگ، رئیس اینتر، از امروز بحث در مورد کاهش دستمزد را با هریک از بازیکنانش (به صورت تک به تک) آغاز خواهد کرد و انتظار می رود تا پنجشنبه مذاکرات به اتمام برسد. قرار است از بازیکنان خواسته شود تا از دو ماه دستمزد عقب افتاده خود در ماه های دسامبر و نوامبر 2020 صرف نظر کنند. در صورت پذیرفته شدن چنین درخواستی، اینتر حدود 25 میلیون یورو ذخیره می کند.

گزینه آلترناتیو ژانگ در صورت نهایی نشدن این طرح نیز اصلاحاتی در قراردادهای فردی است (پخش دستمزدها در سال های بعدی که این کار از نظر تراز مالی باشگاه قبل از 30 ژوئن مفید است و باعث می شود بازیکنان تمام دستمزدشان را بگیرند؛ هرچند در زمانی طولانی تر). با این حال اگر اینتر بخواهد این کار را انجام دهد، باید بین بازیکنانی که در تابستان قراردادشان منقضی می شود (مثل یانگ)، بازیکنانی که آماده تمدید قرارداد هستند (مثل باستونی) و بازیکنانی که برای مدتی طولانی قرارداد دارند (مثل حکیمی)، تفاوت قائل شود. بازیکنان اینتر از اینکه این گمانه زنی ها به رسانه ها رسیده راضی نیستند، زیرا آنها ترجیح می دهند در سکوت مذاکره کنند.

نکته دیگری که گاتزتا به آن اشاره کرده این است که بازیکنان قبل از موافقت با کاهش دستمزد می خواهند در مورد برخی مسائل اطمینان حاصل کنند. آنها می خواهند بفهمند برنامه های مالکان در فصل آینده چیست و از همه مهمتر اینکه می خواهند به آنها در مورد ماندن کونته تضمین داده شود.

morteza babaei
20 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 16 =